Kampus Palace – foto rekonstrukce

Aktuální pohled na rekonstrukci bývalého hotelu Palace v centru Ostravy.

palace

Související články


Komentáře

 1. johny :

  Investor se chce očividně detailně držet plánu (viz přestavba čtvercových oken na obloukové), což velmi, VELMI oceňuji, a vzhledem k tomu, jak postupuje, bych řekl, že v tom hodlá pokračovat. Velice se těším na výsledek, protože u tohoto projektu prostě nějak cítím, že to nebude propadák jako všechno ostatní…

  Thumb up  Thumb down
 2. balde :

  johny: byl jsem v impact hubu, kde byla prezentace architektu kteří mají na starosti interier a prezentovali nekolik moznosti variability interieru pokojů, který by mohli používat ubytovaní studenti, uz jen z tohoto pristupu, kdy se ptaji na názor studentu a lidí ze studentských organizaci a snazí se z jejich připomínek něco vzít, dává tušit, že tohle prostě bude povedený projekt. Který poku uspěje se rozroste do zbylých budov bývalého paláce.

  Thumb up  Thumb down
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  soutez na vytvoreni loga: http://www.kampuspalace.cz/soutez/

  Thumb up  Thumb down
 4. PetrP :

  Líbí se mi, že dost spolupracují s veřejností a se studenty…

  Thumb up  Thumb down
 5. balde :

  pár nových fotek z rekonstrukce http://www.kampuspalace.cz/galerie/prubeh-stavby/#!

  Thumb up  Thumb down
 6. balde :

  31. března, den otevřených dveří

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.