Jiráskovo náměstí 283/3

Na Jiráskově náměstí (Kuří rynek) začala rekonstrukce jediného jednopodlažního objektu, který se zde nachází. V objektu se nachází Taverna a čajovna / dýmkárna Rynek.

Fotografii zaslal čtenář. Děkujeme!

Stav před stavebními pracemi

Související články


Komentáře

 1. Omu :

  Nachází se v objektu 3 podniky :) Nová Taverna co vystřídala Rybárnu, Rynek club v 1.patře a Aventin – shisha bar dole :). Výlohy Taverny již byly vyměněny.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Mx :

  Slušela by vkusná nadstavba

  Thumb up 14 Thumb down 8
 3. ELB :

  Asi poslední jednopatrový řadový městský dům z 19.století v historickém jádru Moravské Ostravy dokládající tehdejší podobu městské zástavby před výstavbou tří a čtyřpatrových domů.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 4. Pavel :

  ELB: Nezapomeňte na restauraci Spolek a kousek dál na Nádražní ul. ještě dům s Kytičkárnou.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. ELB :

  Pavel: Ano, máte pravdu, jednopatrových domů v širším centru je více. Ve svém předchozím příspěvku jsem měl na mysli zástavbu historického jádra středověkého (malo)města, tedy zástavbu uvnitř někdejších městských hradeb původní Moravské Ostravy, která se na počátku 20.století začala proměňovat v moderní vícepatrovou zástavbu velkoměsta, tak jak ji známe dnes.

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.