Dopravní terminál Jablunkov

V roce 2022 byl po rekonstrukci původního autobusového nádraží otevřen v Jablunkově nový dopravní terminál.

Moderní terminál nahradil zastaralé stanoviště, které sloužilo téměř výhradně k přestupům mezi autobusovými spoji. Nově nabízí i parkovací místa a bezpečně tam budou moci odložit své kolo i cykloturisté. Ve srovnání s předchozím stanovištěm je nový terminál bezpečnější a bezbariérový. Uprostřed prstence se nachází klimatizovaná čekárna.

zdroj foto: stavbamsk.cz

Související články


Komentáře

 1. LK :

  Jednoduché, přehledné, pěkné. Jaký rozdíl oproti Havířovu

  Thumb up 4 Thumb down 5
 2. Ic540 :

  Jablunkov je velmi hezký.
  Celé to tam prokouklo.
  Držím takovým stavbám vždy palce.
  A hřeje mě to u srdce.

  Problém je na Jablunkovsku ale zejména v Návsí. Lidé od vlaků musí daleko na autobus. Místo toho aby to bylo jak v Bystřici že z podchodu od vlaku rovnou na bus. Bystřice je rovněž hezká takový malý přestupní terminálek.

  Další věci je že mezi Návsím a Jablunkovem není Žádná zastávka. A to ani u obchodní zóny nedaleko těch paneláků v Jablunkově. Pro mě a nejen mě to je nepochopitelné. Jako by ty cestující do VHD snad ani nechtěli.

  A do třetice je to pak délka čekání na autobus od vlaků a naopak. Škoda mluvit…

  Thumb up 9 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.