Jánské koupele mají nového majitele

Na partnerském webu Patriot magazín byly zveřejněny informace o prodeji objektů Jánských Koupelí novému majiteli.

Zchátralé Jánské Koupele na Opavsku mají nové majitele. Firmu Baneba, které zpustlé lázně patří, koupili podle informací České televize půl na půl tenista Tomáš Berdych a podnikatel Petr Lex. Dosavadní majitel společnost prodal za polovinu někdejší kupní ceny, tedy za asi deset milionů korun. Jaké mají noví majitelé s areálem záměry, zatím není jasné. Dosavadní vlastník Jan Netal koupil Jánské Koupele v roce 2003 za 19 milionů korun, uvedla dnes Česká televize. V areálu se snažil provádět zajišťovací práce za stovky tisíc korun. Lázně ale přesto pustly dál. Nepodařilo se mu totiž získat dotace ani společníka, který by se podílel na původním záměru postavit zde wellness centrum.

janske koupele

zdroj: patriotmagsazin.cz

Související články


Komentáře

  1. Danek :

    Dnes jsem se dozvěděl,že noví majitelé s důvodů výrazných překážek ze strany pamatkařů rezignují na stavbu sportovního centra.Objekt bude zřejmě znova na prodej.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Danek :

    Tak majitelé žadají o odejmutí pamatkové péče.http://moravskoslezsky.denik.cz/z-regionu/janske-koupele15032017.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.