I/11 Mokré Lazce – Ostrava – foto z výstavby

Této stavbě jsme se opravdu dlouho nevěnovali, nyní však přinášíme aktuální snímky které ukazují části, co se výrazně pohnuly kupředu.

Téměř dokončena je stavba mostu přes jeden z přítoků Plesenského potoka, most křížení se silnicí Plesná – Velká Polom i most na ulici Osvoboditelů směrem na Háj ve Slezsku. Konstrukce estakády přes údolí potoka Kremlice i nedalekého mostu přes potok Hrabyňka už také stojí. V provozu je most na silnici z Hrabyně na Háj ve Slezsku a Smolkov. Budují se opěrné zdi na klesání do údolí mezi Hrabyní a Mokrými Lazci i most křížení se stávající silnicí 11 a provizorní napojení směrem na Opavu bylo protaženo pod také téměř dokončeným mostem přes dno tohoto údolí.

Související články


1 komentář

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    +clanek „Úředníci udělali chybu v katastru, stát může přijít o miliardu na silnici“ na idnes.cz: http://goo.gl/V6iXug

    pekny vikend ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.