Kondominium Klimkovice – Hýlov

Jedná se o výstavbu domů v lokalitě Klimkovice-Hýlov.

Předmětem kondominia je vystavět 38 rodinných domů, z nichž 34 bude řešeno jako dvojdomky a 4 jako samostatně stojící domy, dále 6 bytových domů s celkem 36 byty, 3 domy občanské vybavenosti s celkem 24 byty. Ke každému dvojdomku bude náležet pozemek o výměře 360 m2 a vlastní parkovací stání, k rodinnému domu bude náležet pozemek o výměře 960 m2 a vlastní parkovací stání. Celkový počet parkovacích stání na pozemcích rodinných domů a dvojdomů bude 76.
V řešeném území jsou navržena rovněž samostatná parkoviště v rámci navazujících zpevněných ploch vnitrobloku pro občanskou vybavenost. Doplňkově jsou navržena kolmá parkovací stání podél stávající silnice III/4655. Celkový počet parkovacích stání pro občanskou vybavenost bude 101.
Mezi silnicí III/4655 a nově navrhovanou zástavbou RD je navržena plocha pro zástavbu občanskou vybaveností s drobnou výrobou. Zástavba je zároveň navržena tak, aby tvořila odhlučnění území od silnice III/4655.
V blízkosti občanské vybavenosti parc. č. 2390 (podél spojnice pro pěší vstup do navazující části lesa) jsou navržena dětská hřiště. Sportovní zázemí pro veřejnost poskytují místní Sanatoria.

Odkaz EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.