Novostavba RD Do Svahu

Na této parcele v jižní části Staré Bělé stával dříve jen malý domek, který byl už před několika lety zbourán a na jeho místo byl následně postaven tento moderní dům nádherně využívající její sklon. Zahrada s odpočinkovou terasou je situována na jih, kde je chráněna před hlukem od nedaleké hlavní cesty samotnou stavbou.

Související články


Komentáře

  1. KK :

    Nevíte, kdo je autorem? Stavba mi připadá zcela mimo měřítko okolní zástavby.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. acdlcia :

    KK: Autora bude možno zjistit asi jenom od majitelů, ale stavby tohoto měřítka by se mohly stavět v daleko širším měřítku. Je skvělé že se domy jako tento nesoustřeďují pouze do nově budovaných satelitních čtvrtí a příjemně tím oživují i části s klasickou zástavbou.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.