Komentáře

  • Thunderbird 19.02.2015  ●  16:11

    Neví někdo, zda se bude realizovat projekt Kondominium Klimkovice?
    Četl jsem pouze nějaké protestní reakce na webu Hýlov, nicméně ty byli staršího data (2010) než zde uveřejněná vizualizace (2012).
    A tam se jednalo tuším i o trochu jinou lokalitu, zásah do lesa vedle lázní.

    Díky za info!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jan 19.02.2015  ●  16:57

    Vyčerpaná kapacita čističky odpadních vod, slabý tlak vody ve vodovodním řádu, jen jedna úzká přístupová cesta na Hýlov, neustále hašteření o územní plán, neblokový charakter dosavadní výstavby, starousedlíci proti (všemu) atd…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Thunderbird 20.02.2015  ●  09:44

    Jan: Díky!

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Thunderbird 20.02.2015  ●  09:46

    No hold v Ostravě staví developeři snad jen pod největším vysílačem, vedle obchoďáku nebo na nádraží :o

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Jan 20.02.2015  ●  10:38

    Thunderbird: Tak nějak, jen jedna oprava, Klimkovice nejsou Ostrava, to už je jiný svět, maloměsto, se vším všudy, tady platí jiné pořádky, dokonce jinější než v jiné Ostravě :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.