Demolice Odry

Demolice bývalého obchodního centra Odra pokračuje svižným tempem.

Za fotografie děkujeme čtenáři!

odra

odra

odra

odra

odra

Související články


Komentáře

 1. Tano :

  To se mě jenom zdá, nebo na té první fotce vpravo na tom chodníku sedí týpek na židličce a kouká se, kdy mu nějaký kamínek přistane na hlavě?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Daniel :

  Nezdá se ti to.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Tano: Klííííd je za plotem :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tak v televizi dávají hov… a nechat si ujít takový program by byl hřích. A když si vyčistí brejle – to je panečku Full HD.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. jirka :

  mě by zajmalo proč takovy velky barak boura jen jeden bagr.ale jinak je super se s¨divat jak to pada mam rad demolice chtěl bych jim pomoct ale to asi nejde.už sde těšim na stavbu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. majky :

  Me by zajimalo jak se maji maminy s kocarkem dostat na postu kdyz z druhe strany je to zbourane.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Karel :

  Musím reagovat na rychlost demolice bývalého obchodního centra Odra. Po počátečním svižným tempem již tak rychle nepokračuje.Snad se čerpá „celozávodní dovolená“. Objekt hlídají strážní a občas přijede jedno či dvě vozidla DAV. Jinak tiše po pěšině. No občané v okolí bývalé ODRY si již na tuto oplocenou ruinu zvykli. A schválně jak dlouho tento stav trvat? Půl roku, rok? Uvidíme.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Karel :

  Rychlost demolice obch.centra ODRA je už nijaká.Je 12.7.2015 a vše je jako 1.6.2015.Nic nového.Jen ti strážní se střídají v pravidelných směnách.Ale my občané z okolí tohoto objektu jsme už zvyklí.Zvykli jsme si i na oplocení objektu, které přináší komplikace jak řidičům při parkování tak i chodcům chodícím kolem.Mnozí z nich si myslí, že služby v „bouraném“ objektu mohly sloužit dál.
  P.S. Jsem zvědav na smysluplné zdůvodnění přerušení demolice.Nebo snad došly finance?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. thvari :

  Karel: zajímavé, že se to nechá být. chodil jsem na Srbskou do školy a to OC se celkme vážně rozpadalo už tenkrát (bylo to v první polovině tzv. nultých let :D ). Jako teenagerovi mi to nepřišlo, ale havarijní stav schodiště a celková nevábnost toho místa mi zpětně přijde smutná. Teď to vypadá, že to ani nejsou schopni efektivně zbourat ? Jak to vůbec vypadá s plánem místo toho něco zbudovat? V dnešním klimatu bych čekal, že tam nic nevznikne, ač se o tom roky bude planě mluvit

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. Lucia Mlynčeková :

  Dobrý deň, rada by som sa informovala, kto je autorom fotografii? Viete mi prosím poslať prípadne kontakt? Veľmi radi by sme fotografie využili pre jeden z projektov, na ktorom pracujem pre FA ČVUT.

  Vopred mockrát ďakujem,
  Mlynčeková Lucia

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.