Proměny Ostravy #131

Pohled na Centrální lázně Moravské Ostravy na Smetanově náměstí v centru Ostravy.

1901
promeny ostravy

2012
promeny ostravy

zdroj:google.cz

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Kavárenská kultura se v Ostravě rozjela, třeba se jednou zase rozjede i kultura lázeňská ;) Místo na kafe, na půl hodky do páry. Mořská voda z třetihor jako bonus.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. aldik :

  Díky bohu, že alespoň tady to vypadá k světu, když hned vedle je takový zkrachovalý nevzhledný trojlístek- Hotel Palace, Ostravica a budova ČP (tam to sice pořád žije, ale vzhled nic moc).

  aggu: lázeňská kultura asi ne, spíš se to tu rozjede jinak, teda pokud skutečně dojde na ten plánovaný zábavní park v DOV :)

  Thumb up 4 Thumb down 2
 3. Rýša :

  Centrální lázně začátkem minulého století – jak krásná výstavní stavba v porovnání se Sarezou(Čapkárnou)dnešních dnů…. u mne opět vítězí historická fotka. Ostrava by bylo o hodně krásnější, kdyby se zachovaly staré krásné domy. Nevážíme si jich dosud, stačí projet Přívoz, Mor.Ostravu,Vítkovice a dál….

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Coppola :

  Jediné pozitivum této rekonstrukce je, že dům stojí a funguje. Jinak ta oholená fasáda, to je hrůza (ale je možné, že se to oholilo už za komoušů a současný majitel s tím nemá nic společného)…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.