Demolice objektu ul. Vojanova

Fotografie uvolněné parcely po demolici jednopodlažního komerčního objektu na ulici Vojanova v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Super, to vidím na pár let prázdný oplocený pozemek :D který se následně využije jako parkoviště :D

  Thumb up 24 Thumb down 15
 2. Lip :

  Strasne moc si preji at tam vyroste hezky dům!!! Byty + obchody nebo kancelare v prizemi, popr. 1.NP.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 3. Lukáš 2222 :

  Snad to nebude na dlouho další proluka v Ostravě😂,kterých je v centru víc než dost. Vizualizací plno, výstavba skoro nulová. Tak uvidíme 🙂

  Thumb up 11 Thumb down 8
 4. Tom :

  To,jestli se začne stavět v prohlídkách záleží na ceně nemovitostí,pokud půjdou ceny nahoru,byty se stavět budou, ale drahé. Pokud budou ceny nízké, developerum se nevyplatí investovat do nových projektů. V současnosti se ceny zvýšily, tak snad se to pohne. Další věc je však to,jestli je v Ostravě nové byty stavět. Doufám,že se proluky zastaví, a vznikne účelnější centrum. K této nové police nutno dodat, že je snad lepší než ta hrůza, která tam stala. Držíme palce, ať tam něco v budoucnu vznikne.

  Thumb up 6 Thumb down 3
 5. thrpst :

  Výborně!

  Thumb up 3 Thumb down 1
 6. Crazym :

  Je pěkné, že tam navezli zeminu, jsem si říkal proč ji tam vozí. Asi počítají se zazeleněním na delší dobu :-)

  Thumb up 7 Thumb down 3
 7. Jana :

  Crazym: Přesně tak :-) Vůbec bych se nedivila, že tam vznikne variace na kopečky za x mil. Kč, které máme možnost obdivovat na Masarykově náměstí, resp. na místě bývalé Květinové síně.

  Thumb up 6 Thumb down 8
 8. Jana :

  Tom: Současné situace tak i tak vyústí v dost velkou krizi, potažmo i nezaměstnanost, která bude na Ostravsku opět rekordní. To, že se současná recese ještě neprojevuje na výši nezaměstnanosti. Takže sny Macury a spol. vezmou hodně za své.

  Thumb up 5 Thumb down 12
 9. Jana :

  Tom: Současná situace tak i tak vyústí v dost velkou krizi, potažmo i nezaměstnanost, která bude na Ostravsku opět rekordní. To, že se současná recese ještě neprojevuje na výši nezaměstnanosti. Takže sny Macury a spol. vezmou hodně za své.

  Thumb up 4 Thumb down 11
 10. Jana :

  Tom: Současná situace tak i tak vyústí v dost velkou krizi, potažmo i nezaměstnanost, která bude na Ostravsku opět rekordní. Takže sny Macury a spol. vezmou hodně za své.

  Thumb up 1 Thumb down 13
 11. ambry :

  paní Jana nám to pro jistotu pošle 3x…Jakýkoliv náznak změny a snaha něco změnit je vždy doprovázen řadou chytráků a odborníků, kteří samozřejmě nejlépe ví, jak všechno řešit, i když sami jenom plácají do vody a nedělají nic. Běžte kandidovat a změňte to. Český člověk je odborník na všechno, ale pokud by měl něco zkusit udělat sám, tak stáhne ocas a nic. Vždy je lepší kritizovat všechno a všechny než sám něco udělat. Vést pivní řeči, to umíme. Já se přiznám, že jsem p. Macuru volil, protože mi připadá, že se něco skutečně začalo v centru dít a věřím, že bude i nadále. Mohlo by jistě i více, ale aspoň tak. Doufám, že na tomto místě vznikne něco nového, ať už první nebo druhý návrh dle soutěže. Obojí bude krok vpřed. Vzhled objektu je subjektivní věc a každému se líbí něco jiného. Za mně je jistě úspěch už to, že privátní investoři mají zájem o soutěže a pozemky města, a tudíž i o stavbu na nich. Já jsem optimista.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 12. Adam :

  Jana: Nejsme v systémové krizi celé ekonomiky. V krizi jsou jenom některé obory. Jiné (třeba telekomunikace, automatizace, e=shop a zásilkové služby, nebo taky část maloobchodu) jsou naopak přetížené.
  Nevidím důvod přerušovat výstavbu. Výpadek služeb, umění nebo dopravy na to nemá žádný vliv, pokud se někdo u moci nerozhodne, že krizi celé ekonomiky chce.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 13. Mx :

  Tak krize nepochybně už tady je, když jen Ostrava má výpadek daní přes miliardu. I na koncertní halu se letos i přes 1,8mld úvěr prý nedá do fondu nic, přestože ještě na podzim jsme slyšeli, jak kolem toho vše šlape. Nějak se to tady naštěstí začalo konečně stavebně i v jiných ohledech (větší důraz na kvalitu) rozjíždět, tak nezbývá doufat, že to nebude se zpomalením tak špatné, ale také doufat, že se tady nebude chrlit návrh za návrhem, ale skutečně se postupně budě uskutečňovat aspoň něco. Mně už to štve, jak se furt něco plánuje a prezentuje pak jen frustrace. Kolikrát musím vyvracet lidem moc se nezajímajícím, jak tvrdí, že něco vznikne a on je to zpravidla jen záměr… PR nestačí

  Thumb up 4 Thumb down 0
 14. aggu :

  Mx: Je to jak píše Adam, tohle není klasická ekonomická krize. Výpadek na daních a náklady na krizi se stát i EU rozhodly vyřešit jednoduše. Vyšším zadlužením. Jestli je to dobře nebo špatně ať si každý vyhodnotí sám. Např. investice státu v příštím roce do dopravní infrastruktury nedoznají újmy.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 15. Johnny :

  aggu: Investice státu doznávají újmy už druhé volební období. Ale ano, bavíme-li se o Ostravě, tam skutečně existuje šance, že vedení města skutečně nepoleví a dotáhne věci do konce. Na mnoha příkladech můžeme vidět, že se to daří.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.