Cyklostezka Slezskoostravský hrad, Hrabová

Fotky staršího data ze zahájení prací na cyklostezce úsek Slezskoostravský hrad – Hrabová.

Za fotky děkujeme čtenáři !

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Škoda, že čtenář nevyfotil čitelně i ceduli s údaji o stavební firmě, lhůtách a dalších údajích (1. foto) – to bych řekl, je v této chvíli nejpodstatnější. Ale každopádně, konečně se začalo – více jak půlroční zpoždění je na městě běžné :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. via :

  To je stav asi ze začátku září, už dříve jsem je viděl na facebooku http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/548112_3176255785221_393064389_n.jpg Otevření nebude dříve jak na konci roku 2013. Prý se musí předělat nějaké energetické sítě. Jestli to budou stavět tempem jako chodník kolem řeky v centru, tak to nebude asi nikdy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thrpst :

  To je zoufalé, stavět stupidní cyklostezku tak dloho. Nedivím se že jsme tam kde jsme.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Zde trošku čerstvější info:
  http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/ostatni/detail-38901.html
  http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/ostatni/detail-39829.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. X236K :

  Moh by mi nekdo na mapach ukazat, o jaky usek se presne jedna?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Crazym :

  X236K: http://www.mapy.cz/s/5HWM
  Zatím postavená část.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  X236K: Neumíš číst? Od Hradu proti toku Ostravice až po Hrabovou, kde se to napojuje na stávající cyklostezku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  Nimrod: myslim ze chtel znazornit to co znazornil Crazym, tedy to co se postavilo, ne to co je v planu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Nimrod :

  Tomas T.: Těžko říct, psal „Moh by mi nekdo na mapach ukazat, o jaky usek se presne jedna?“, nereagoval přímo na články v bike foru od Crazyma. Takže jsem to pochopil tak, že se ptá, kde vůbec je cyklostezka, která je předmětem tohoto článku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  *diskuze presunuta z http://www.msstavby.cz/visute-galerie-fotky-postupu-praci-28-11-2012/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Nimrod :

  marian: To je divné, všechny cyklostezky kolem Ostravice, které jsou akcí města, tak jsou placeny z Integrovaného plánu rozvoje města, tzn. dotace 85% Evropské zdroje. Ale článek jsem nečetl, tak těžkou soudit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Hynek [msstavby.cz] :

  clanek je tady: „Cyklostezky: podezřelé soutěže“ http://goo.gl/GLbFJ

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Radek :

  A to je všem úplně jedno, že na těch velkých cedulích mají Sklezkoostravský hrad ????

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Radek: vsak nejsme uplne blbi, ne :) ale dobry postreh.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: Radek: No nevím jestli tak dobrý postřeh když se podíváš na můj druhý odkaz z 21.11.2012 11:43 ….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. radek :

  Zde odkaz na dalsi usek trasi jak vypada usek k hradu 26.7.2013 30 fotek uživatel danri z ,,rajce cz.,, http://danri.rajce.idnes.cz/Budouci_usek_cyklostezky_-_Kuncice-Slezskoostravsky_Hrad

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Crazym :

  radek: Ty fotky jsou sice z míst, kudy v budoucnu povede cyklostezka Kunčice > Hrad ale v žádném případě nemají souvislost s její výstavbou. Všechny ty práce které tam probíhaly a ještě probíhají souvisí s ůpravami břehů a položení potrubí pro odvod splašků a kontaminovaných vod až někde z Paskova. Teprve až po dokončení a předání těcto prací by měla následovat výstavba cyklostezky. Mají už minimálně rok zpoždění proti původnímu plánu kdy měly být stezky do konce roku 2014. Zde http://anonymni.papricka.cz/okoli-ostravice/ je pár fotek těch prací a devastace stezek po kterých se vždy dalo jezdit ale po provedených pracích je to trochu náročnější a bude to muset opět zarůst. Jen ta poslední je z roku 2014, ostatní jsou starší.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Crazym :

  Oprava: Předposlední je z roku 2014, nějak se to divně seřadilo :-) Je na ní viděl už finální úprava břehů, foceno z nepoužívaného mostu na Karolině, po proudu, pravý břeh.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. radek :

  Mas pravdu!!! Crazym .. jen tak vypadalo okoli brhu ostravice,,, nini sou uz v lepsim stavu, cituju breh a okoli v casti za dolni oblasti vitkovice a dul Hlubina. http://sonikradek.rajce.idnes.cz/uprava_brehu_ostravice_kuncice_-hrad_ostrava/

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.