CTP Nošovice – EIA

Popis a situace CTParku v Nošovicích.

Navržena je stavba objektu NO1 a NO2 v CTParku Nošovice. Lokalita, ve které je navrženo umístění objektů NO1 a NO2, je situována na k.ú. Nošovice jihozápadně od rychlostní komunikace R48 a od areálu Výjezdového integračního centra, severozápadně od areálu výrobního závodu Hyundai Motor Company a východně od Rozvodny ČEZ. V objektu NO1 je projektován výrobně montážní provoz. V objektu NO2 je řešen výrobně montážní provoz pro elektronické počítačové jednotky pro
dopravní techniku.
Celková plocha zájmového území    70 626 m2
Zastavěná plocha haly                          NO1 15 269 m2
Zastavěná plocha haly                          NO2 12 090 m2

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Škoda Nošovického zelí :)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. kyle :

  Jiřík : Asi už nám není dost dobré… :(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Nevím, jestli se jedná o tuto lokalitu, ale jihokorejský výrobce pneumatik potvrdil zájem o vybudování fabriky v ČR. Četl jsem, že byl (je) ve hře Žatec, ale dnes v rádiu (pravda, Evropa 2) hlásili, že jsou největší spekulace právě o Nošovicích. Jedná se asi o 1000 pracovních míst. Něco bližšího někdo?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. valach jak poleno :

  Summerboy: ta informace o nexenu v Nošovicích se objevila také tady http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/267528-potvrzeno-jihokorejci-zvazuji-ze-by-v-cesku-vyrabeli-pneumatiky/ (což je trochu relevantnější zdroj) ALE podle mého názoru je to nejspíš úlet nebo špatný překlad. Zahraniční zprávy, co jsem viděl hodně často omílají slovo Nošovice, ale v souvislosti s předpokládaným hlavním zákazníkem Hyundai, který tam jak známo sídlí. Pro nexen tam už nebude prostor. Je ale také možné, že po tom informačním boomu, kdy se všemožně spekulovalo, kdo a kde bude investovat a proflákly se různé informace z krajů a czechinvestu, tak teď zavládlo informační emargo v rámci ochrany investice a my vůbec netušíme, že se pozornost nexenu přesunula z mošnova do Žatce a z Žatce do Nošovic.:-)

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.