Cyklistické propojení Poruby s Vřesinou

Město Ostrava vypsalo veřejnou zakázku na vybudování cyklistického propojení Poruby a Vřesiny.

Předmětem veřejné zakázky je realizace dopravní stavby „Cyklistické propojení Poruby s Vřesinou“ v k.ú. Poruba a k.ú. Vřesina u Bílovce, obec Ostrava. Stavba bude provedena podle dokumentace pro provádění stavby „Cyklistické propojení Poruby s Vřesinou“, kterou zpracovala společnost Dopravoprojekt Ostrava a.s., IČO: 42767377, se sídlem: Masarykovo náměstí 5, 702 00 Ostrava (příloha č. 1 této výzvy k podání nabídek).
Jedná se o dopravní stavbu tvořenou dvěma stavebními celky:
A) Společná stezka pro cyklisty a chodce SO 169 propojující dvě polní cesty realizované v rámci stavby „I/11 Ostrava, Prodloužená Rudná – hranice okresu Opava“ vedoucí v souběhu se sil. I/11. V rámci tohoto celku bude provedena přeložka vodního toku Vřesinka SO 369 a nová lávka přes tok Vřesinku SO 269.

B) Pěší komunikace SO 171 od sil. III/4692 po konec místní komunikace u stykové křižovatky MK s polní cestou a účelovou komunikací od Skalky a následně společná stezka pro cyklisty a chodce SO 172 vedoucí v souběhu s účelovou komunikací až k terénní úpravě provedené nad areálem Skalka, kde bude stezka vyústěna do účelové komunikace. Součástí tohoto celku je mimo komunikaci IV. třídy i návrh nového veřejného osvětlení SO 451.

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

  1. Jarmil Buqa :

    Skvělá zpráva! Hlavně ten mostek, to místo mě irituje od vyvěšení cedule „soukromý pozemek“ na druhé straně „propustě“ potoka pod dálnicí směrem od Mexika. Pak už jen do lokality vrátit žlutou značku.

    Thumb up 9 Thumb down 1
  2. tm :

    Za mě se vůbec nejedná o cyklo propojení Poruby a Vřesiny, ale odměna Skalce za prodloužnou Rudnou.

    Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.