Komentáře

 1. Rumcajz :

  Taková nevýrazná nuda, jako to nové loutkové divadlo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. mm :

  Rumcajz: nemohu souhlasit, na tak malém plácku se toho vymyslet hodně nedá

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Rumcajz: Ale vždyť to vypadá hezky! A až to bude hotové, tak to bude krásné-viděl jste vůbec vizualizace, že se Vám to tak nelíbí?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  Právě tato budova oživí tu nudnou jednotvárnou zástavbu na jejím konci, takže jsem rozhodně pro.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. NovaPoruba :

  Celkem nádherná stavba. Když jsem prvně uviděl obrázky a že to tady bude tak jsem myslel že je to jen žert ale bude to opravdu.
  Mezi těmi škaredými baráky to bude skvost ale nechápu jednu věc: Který bohatý *blázen* by si koupil byt na Opavské? To mi hlava nebere.
  Když si může koupit radši krásné bydlení na skvělém místě U soudu…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas H. :

  NovaPoruba : „skvelem miste u soudu“? vidim, ze vy porubu zrejme prilis neznate ;) … byty u soudu se od zacatku potykaji s mnoha problemy a nedostatky, navic umisteni na jednom z nejvetrnejsich mistech v porube neni opravdu ani trochu „skvele“ ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. centos :

  V těch barácích u soudu jsem byl jednou a přišly mi fajn. A to místo mi taky přijde super, hlavně kvůli blízkosti MHD, obchodů a Hlavní třídy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. mm :

  Znám hodně lidí, co nemají hluboko do kapsy, ale raději si koupí byt zde v Ostravě, než rodinný barák někde za městem. Je spousta lidí, které láká obydlí uprostřed města, kde se stejně chodí jenom vyspat, krom toho, tam budou kancly, kavárna a nějaký ten byt. Byty u soudu jsou dle mého názoru povodené, i když koukat na soudní jednání by mě asi nebralo, ale jinak super, nevidím nic špatného na bydlení v takových bytech a spoustě lidí takovéto bydlení vyhovuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. NovaPoruba :

  Tomas h : Jaké nedostatky máte namysli? Možná že víte něco co ostatní ne. Byty u soudu jsou nejlepší v Porubě. Lepší bydlení v Porubě není. STrategické místo. Vzhledově taky skvělé. Ono záleží na kterou stranu jsou okna směřovány.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.