Concepthouse – foto z výstavby

Za další fotky výstavby Concepthouse v Porubě děkujeme.

Související články


Komentáře

 1. Rumcajz :

  Taková nevýrazná nuda, jako to nové loutkové divadlo.

  Thumb up  Thumb down
 2. mm :

  Rumcajz: nemohu souhlasit, na tak malém plácku se toho vymyslet hodně nedá

  Thumb up  Thumb down
 3. Summerboy :

  Rumcajz: Ale vždyť to vypadá hezky! A až to bude hotové, tak to bude krásné-viděl jste vůbec vizualizace, že se Vám to tak nelíbí?

  Thumb up  Thumb down
 4. mm :

  Právě tato budova oživí tu nudnou jednotvárnou zástavbu na jejím konci, takže jsem rozhodně pro.

  Thumb up  Thumb down
 5. NovaPoruba :

  Celkem nádherná stavba. Když jsem prvně uviděl obrázky a že to tady bude tak jsem myslel že je to jen žert ale bude to opravdu.
  Mezi těmi škaredými baráky to bude skvost ale nechápu jednu věc: Který bohatý *blázen* by si koupil byt na Opavské? To mi hlava nebere.
  Když si může koupit radši krásné bydlení na skvělém místě U soudu…..

  Thumb up  Thumb down
 6. Tomas H. :

  NovaPoruba : „skvelem miste u soudu“? vidim, ze vy porubu zrejme prilis neznate ;) … byty u soudu se od zacatku potykaji s mnoha problemy a nedostatky, navic umisteni na jednom z nejvetrnejsich mistech v porube neni opravdu ani trochu „skvele“ ;)

  Thumb up  Thumb down
 7. centos :

  V těch barácích u soudu jsem byl jednou a přišly mi fajn. A to místo mi taky přijde super, hlavně kvůli blízkosti MHD, obchodů a Hlavní třídy.

  Thumb up  Thumb down
 8. mm :

  Znám hodně lidí, co nemají hluboko do kapsy, ale raději si koupí byt zde v Ostravě, než rodinný barák někde za městem. Je spousta lidí, které láká obydlí uprostřed města, kde se stejně chodí jenom vyspat, krom toho, tam budou kancly, kavárna a nějaký ten byt. Byty u soudu jsou dle mého názoru povodené, i když koukat na soudní jednání by mě asi nebralo, ale jinak super, nevidím nic špatného na bydlení v takových bytech a spoustě lidí takovéto bydlení vyhovuje.

  Thumb up  Thumb down
 9. NovaPoruba :

  Tomas h : Jaké nedostatky máte namysli? Možná že víte něco co ostatní ne. Byty u soudu jsou nejlepší v Porubě. Lepší bydlení v Porubě není. STrategické místo. Vzhledově taky skvělé. Ono záleží na kterou stranu jsou okna směřovány.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.