Pokračování regenerace sídliště Šalamouna

Na konci prázdnin jsme zahájili další etapu regenerace panelového sídliště Šalamouna. Celkové náklady na realizaci 2B etapy činí cca 8,2 mil.Kč. Stavba bude dokončena přibližně v polovině listopadu. V rámci této etapy bude provedena rekonstrukce ulice Hornické v úseku od ulice Na Jízdárně až k vjezdu do mateřské školy a ulice Šalamounské včetně přilehlého vnitrobloku na ulici Hornické. Další částí je řešení vnitrobloku za obchodem Hruška.

„Rekonstruujeme vozovky a chodníky, budujeme parkovací stání, kterých zde bude celkem 81, postavíme dvě hřiště pro děti předškolního věku a plochu pro denní rekreaci dospělých se třemi posilovacími sestavami. Dále upravíme veřejné osvětlení a zajistíme sadové úpravy,“ uvedl místostarosta Dalibor Mouka.

Odkaz na cca rok staré video o projektu regenerace sídliště Šalamoun

zdroj textu: moap.cz

Související články


Komentáře

 1. Vykydal :

  Přímo za mým domem :-D Ten hrozný rachot je ale otrava…
  Upozorňuji, že je to na té mapě vyznačeno špatně… ta rekonstrukce se koná na ulici „Hornická“. Posílám mapu se značkou: https://maps.google.cz/maps/ms?msid=202280179715417714427.0004c3f28e3679cacbed8&msa=0&ll=49.82664,18.272967&spn=0.005689,0.016512

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Vykydal :

  Dodatek: Ta značka uvedená v článku se týká spíše první etapy. Ta současná etapa se dotýká oblasti, kterou jsem vyznačil v mapě já, a která je zachycena i na těch fotkách…:-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  Vykydal: diky za upozorneni

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.