Dokončený Concepthouse – fotky

Stavba je hotová a začalo obsazování prostor. Obložení „balkónů“ je dokončeno, garáže taky a v přízemí už se usídlila banka. Jen ten strop u vchodu ne a ne držet.

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Vypadá to naprosto senzačně! Jsem zvědavý, za jak dlouho a co se usadí v prostorách po Raiffeisen Bank na rohu u Intersparu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  ta vec u vchodu, to je provizorium? tam bych si asi nejednou namlatil cestou z hospody :))

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]: Taky se na to dívám, co to je…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. LP :

  Mně spíš děsí ty naprosto příšerné, laciné (no jo, česká kopie originálu) treláže pro výplň zábradlí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. thrpst :

  Dům je velmi příjemné oživení místní výstavby. Palec nahoru. Ale je vidět že s detaily mají stavební firmy stále ještě problémy (zábradlí, podhledy, vrata do garáže, vývěsní štít banky). Holt je to o pečlivosti až do konce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Michal :

  Dokončeno? Skvělé, takže se v září nedočkáme dalších fotek této zrůdnosti.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: Nebo nečíst tenhle web..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  thrpst: Můžete to rozvést? Protože jediné co jsem pochopil je to zábradlí (pokud myslíte to venkovní, ne na balkónech). Ktere podhledy mate na mysli? S vraty do garaze nic neni, mozna to cislo, ale to bych rekl ze byl zamer. A vyvestni stit, to je co? ten zluty pruh nahore?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  Tak ted jsem si schvalne vzal vizualizaci a vedle konecne fotky a jedine v cem se to lisi jsou okna (nyni jsou videj jejich ramy, a ty tam byt nemely), pak balkony (mely byt na bilo a jsou nyni oplasteny nerez plechem – coz mi prijde lepsi) a ta prodejna dole (mela tam byt kavarna a ne banka). Jinak je to takrka stejne. Cili bych rekl jeden z mala projektu, kde se neodchylili od vizualizace.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. aldik :

  Proč se RB stěhovala? U Intersparu už přece byli dlouhé roky a místo bylo vžité :O Do přízemí by se spíš hodili nějaké potraviny, pekařství.. a ne zase banka (tam se rohlíky koupit nedají, jen si na ně můžu půjčit :-D). Je sice vedle Hruška a Spar, ale to by vůbec vadit nemuselo.. malý krámek pro rychlé nákupy se hodí vždy. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  aldik: To máte sice pravdu, ale evidentně tam jsou příliš velké prostory na malý krámek, takže by to spíš byla menší samoobsluha, která by musela mít vysoké ceny, aby pokryla jistě vysoký nájem, načež by tam nikdo nechodil, kupoval o tři sta metrů dál v Hrušce a milá samoobsluha by musela zavřít. Myslím, že tam ty prostory pro Raiffeisen Bank jsou reprezentativnější. Ale přítomnost kavárny či pekařství by mi udělala větší radost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. thrpst :

  aldik: RB na rohu Francouzské ulice byla IMHO pro pobočku banky dispozičně hodně za ideálem.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.