Komentáře

  • Danek 20.08.2014  ●  16:47

    Bydlím nedaleko a moc se mi to libí, jen si vždycky řeknu proč RPG nezateplí ten dům vedle třeba na oranžovo.Pak by to ještě více vyniklo. Pak si řeknu co bych chtěl po RPG, že!!!

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • aldik 21.08.2014  ●  10:05

    Danek: RPG celkem dost modernizuje, ale vzhledem k počtu domů co vlastní to nejde všechno hned ;-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Michal 27.08.2014  ●  20:18

    Protežujte si, co chcete. Je to ostatně váš web. Ale proč zrovna tuto hrůzu?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 10
  • marian 28.08.2014  ●  06:07

    Michal: jaký dům v OV se líbí vám? zajímalo by mě, jaký máte vkus. dík

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.