Co bude v Science and Technology Centru?

Deník poodhaluje některé detaily o záměru Science and Technology Centru v Nových Vítkovicích.

„Na ploše čtrnácti tisíc metrů čtverečních návštěvníci najdou celkem čtyři světy s trvalými expozicemi a jeden svět s expozicemi dočasnými. Vše bude fungovat tak, aby to lidi lákalo a bavilo,“ říká Petr Koudela, šéf sdružení Dolní oblast Vítkovice.
Pro nejmenší objevitele bude určen Dětský svět, ve Světě vědy a objevů ukáže věda svou zábavnou tvář. Svět přírody najdou návštěvníci nejen uvnitř, ale také venku na zahradě. Procházka časem návštěvníka vrátí do doby před čtyřmi a půl miliardami let a cílem Světa civilizace bude seznámit návštěvníky s Ostravou a s regionem.

celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

  1. PetrP :

    Na tohle se těším asi nejvíce… :) ať už je to hotové.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Hynek [msstavby.cz] :

    +clanek na denik.cz „Unikátní centrum za sedm set milionů může růst“: http://goo.gl/40fCh

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.