Centrum dopravní výchovy Havířov

V Havířově Šumbarku probíhá výstavba dopravního hřiště, které bude sloužit nejen pro účely dopravní výuky dětí v mateřských a základních školách, ale i veřejnosti nebo klientům autoškol. Délka komunikací hřiště bude cca 500 metrů a bude obsahovat přechody, svislé a vodorovné dopravní značení, světelnou signalizace i železniční přejezd, kruhový objezd nebo parkoviště. Součástí je i nová správní budova s učebnou pro 36 žáků a zázemím. Do provozu bude uvedeno počátkem letních prázdnin.

informace a vizualizace – havirov-city.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.