CB Centrum – etapa II. a III.

Záměrem investora je realizace etapy II. a III. CB Centra. CB Centrum – etapa I. je v současnosti ve fázi projekčních prací. Pro etapu I. bylo v září 2008 zpracováno Oznámení posouzení vlivů na životní prostředí dle přílohy č. 3 zákona č. 100/2001 Sb., v platném znění a v listopadu 2008 byl vydán Závěr zjišťovacího řízení č.j. MSK 191706/2008 (záměr nebude dále posuzován).

CB Centrum – etapa II. a III. bude stejného charakteru jako etapa I. pouze v menším rozsahu. Jedná se o polyfunkční objekt především s kancelářskými prostory, zázemím pro zaměstnance a komerční plochou. V rámci II. etapy se předpokládá také umístění stravovacího zařízení. V prvních dvou podzemních podlažích u obou etap budou situovány garáže.

Lokalita se nachází na okraji historického jádra města v blízkosti Janáčkovy konzervatoře. Na severu je vymezena ulici Českobratrskou, ze západu navazuje na projektované CB Centrum – etapa I., z východu sousedí objekt II. etapy s budovou umístěnou na pozemku p.č. 793 k.ú. Moravská Ostrava a objekt III. etapy je rozšířen až k ulici Nádražní, z jihu objekt II. etapy sousedí s dvorem CB Centra – etapa I. a objekt III. etapy s pozemkem p.č. 796/3 k.ú. Moravská Ostrava. Součástí objektu II. etapy bude podzemní parkoviště pro cca 75 osobních aut a součástí objektu III. etapy bude podzemní parkoviště pro cca 60 osobních aut (3. podzemní podlaží bude u obou etap využito pro umístění technologického zázemí).

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.