Bytový dům na Nádražní ulici

Na Nádražní ulici, nedaleko bývalého kina Máj, se zřejmě chystá stavba bytového domu. Zatím jen fotky lokality a billboard o „výstyvbě“.

Děkujeme za zaslání.

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  No stranky te firmy jsou dost strohe na informace….. :-D snad to neni jen placnuti do vody. Vypada to pekne podle tech fotek.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Nechápu, jak můžou na billboardu nechat překlep velký jak prase a VÝSTYVBU prezentovat jen tak, jako by se nic nedělo. Pokud jim je zatěžko nechat vytisknout nový plakát, pak nevím, jak si budou počínat v případě nákladnějších investic.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  tak on takovy plachtovy banner stoji kolem 6000, to je mnohdy tezke rozhodovani, jestli to stoji za to, kazdy tomu rozumi i pres chybu :) ale kuriozni to je, vzdycky to prochazi nejednema rukama, nez je to hotove.. ale nakonec to takhle vzbudi vic pozornosti nez bez chyby, takze visjak.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Sanju :

  Jsem z té vizualizace trochu zmatený… vypadá to, jako by i chtěli dostavovat blok (což by bylo dobré řešení), ale stoprocentně si tím jistý nejsem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Nimrod :

  Strohé na informace? Ty stránky neobsahují nic než adresu a kontakty do firmy. Je to podezřelé, nevěřím tomu. Takový billboard si tam může umístit kdokoliv…pojďme vymyslet nějakou stavbu a z recesu to někam plácnout…a pak pozorovat reakce lidí. byl by to zajímavý dokument…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  …jo a vzhledem k tomu, že společníky a jednateli té firmy jsou nějací mladíci ze Španělska a Andorry, tak je to další důvod proč se k tomu stavím zatím rezervovaně

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. aggu :

  @Nimrod: tak po tomhle článku se Vaše podezření asi rozplyne do jistoty…
  http://fm.denik.cz/zpravy_region/potysz-majitele-zamku-dluzi-statisice-a-vytratili-.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  to Nimrod
  zajimavy napad…. osobne bych do toho asi sel :-) otazka je kolik by takova sranda stala.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. MM :

  Jsem rád za každou proluku, která se zastaví. Otázka je, kdo si tam ty byty koupí. Podívejte se na realitní weby a zjistíte, že Nádražní, Mánesova, Maroldova, to jsou lokality s cenami bytů pod úrovní Fifejd! Byt 3+1 okolo 850 tisíc není žádný problém. Každý kdo to tam zná ví, že ta lokalita je vyhlášená. Každopádně jako kanceláře atd. ano, ale byty?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Ale no tak, nemaloval bych zatím čerta na zeď :-)… Já bych počkal jak se to celé vyvrbí ( začátek stavby může být až za několik měsíců či let )
  Jak píše MM je fakt že čím blíže k Přívozu, tím jsou ceny nižší. Proto jsem rád, že přicházejí takové projekty, které přidají lokalitě na hodnotě. Ano vím že u hodnoty lokality nejde jenom o stavby které v ní stojí, ale i tak to je malé +

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Kostelník :

  tak se asi bude stavet – http://www.moap.cz/cs/o-moapu/aktualne/uspesne-jednani-a-vydani-souhlasu-s-umistenim-staveb-v-ramci-vystavby-bytovych-domu-v-lokalite-ulic-nadrazni-a-engelmullerova

  jsem zvedavy, jak to bude nakonec vypadat, z vizualizaci je prd videt

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Summerboy :

  Super! To je skvělé! A trochu nesouvisející dotaz: zchátralý starodávný barák na Mariánskohorské před podjezdem v Přívoze po pravé straně ve směru na Porubu patří někomu? Nevíte, co se s tím dá dělat?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Kostelník :

  No tak určitě někomu patří – podle výpisu katastru (k.u. Přívoz č.p. 408 by měl být IMHO ten o kterém mluvíte) je majitelem MOLENDO s.r.o., Na Hradbách 1481/6, Ostrava.
  Dělat se s tím asi mnoho nedá, leda to od nich koupit a opravit – pokud máte dost peněz ;-) já bohužel ne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Martin [msstavby.cz] :

  Tak to je fajn, že investor spolupracuje a je vstřícný.Zde jde vidět poučení ( i obměna vedení na tom má zásluhu ) vedení města z minula. Snad se projekt dočká realizace. Pokud má objekt obsahovat 83 bytů, asi to budou byty menší dispozicí, ale ty se v Ostravě prodají vcelku rychle.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Tomas T. :

  martin [msstavby.cz]: no tak je to zajimavy obrat v pristupu investora. Protoze nemilim li se tak je to ten stejny investor co jinde nechal zchatrat budovu nejakeho zamecku, ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.