Bytový dům na Nádražní ulici

Na Nádražní ulici, nedaleko bývalého kina Máj, se zřejmě chystá stavba bytového domu. Zatím jen fotky lokality a billboard o „výstyvbě“.

Děkujeme za zaslání.

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  No stranky te firmy jsou dost strohe na informace….. :-D snad to neni jen placnuti do vody. Vypada to pekne podle tech fotek.

  Thumb up  Thumb down
 2. Summerboy :

  Nechápu, jak můžou na billboardu nechat překlep velký jak prase a VÝSTYVBU prezentovat jen tak, jako by se nic nedělo. Pokud jim je zatěžko nechat vytisknout nový plakát, pak nevím, jak si budou počínat v případě nákladnějších investic.

  Thumb up  Thumb down
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  tak on takovy plachtovy banner stoji kolem 6000, to je mnohdy tezke rozhodovani, jestli to stoji za to, kazdy tomu rozumi i pres chybu :) ale kuriozni to je, vzdycky to prochazi nejednema rukama, nez je to hotove.. ale nakonec to takhle vzbudi vic pozornosti nez bez chyby, takze visjak.

  Thumb up  Thumb down
 4. Sanju :

  Jsem z té vizualizace trochu zmatený… vypadá to, jako by i chtěli dostavovat blok (což by bylo dobré řešení), ale stoprocentně si tím jistý nejsem.

  Thumb up  Thumb down
 5. Nimrod :

  Strohé na informace? Ty stránky neobsahují nic než adresu a kontakty do firmy. Je to podezřelé, nevěřím tomu. Takový billboard si tam může umístit kdokoliv…pojďme vymyslet nějakou stavbu a z recesu to někam plácnout…a pak pozorovat reakce lidí. byl by to zajímavý dokument…

  Thumb up  Thumb down
 6. Nimrod :

  …jo a vzhledem k tomu, že společníky a jednateli té firmy jsou nějací mladíci ze Španělska a Andorry, tak je to další důvod proč se k tomu stavím zatím rezervovaně

  Thumb up  Thumb down
 7. aggu :

  @Nimrod: tak po tomhle článku se Vaše podezření asi rozplyne do jistoty…
  http://fm.denik.cz/zpravy_region/potysz-majitele-zamku-dluzi-statisice-a-vytratili-.html

  Thumb up  Thumb down
 8. Tomas T. :

  to Nimrod
  zajimavy napad…. osobne bych do toho asi sel :-) otazka je kolik by takova sranda stala.

  Thumb up  Thumb down
 9. MM :

  Jsem rád za každou proluku, která se zastaví. Otázka je, kdo si tam ty byty koupí. Podívejte se na realitní weby a zjistíte, že Nádražní, Mánesova, Maroldova, to jsou lokality s cenami bytů pod úrovní Fifejd! Byt 3+1 okolo 850 tisíc není žádný problém. Každý kdo to tam zná ví, že ta lokalita je vyhlášená. Každopádně jako kanceláře atd. ano, ale byty?

  Thumb up  Thumb down
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Ale no tak, nemaloval bych zatím čerta na zeď :-)… Já bych počkal jak se to celé vyvrbí ( začátek stavby může být až za několik měsíců či let )
  Jak píše MM je fakt že čím blíže k Přívozu, tím jsou ceny nižší. Proto jsem rád, že přicházejí takové projekty, které přidají lokalitě na hodnotě. Ano vím že u hodnoty lokality nejde jenom o stavby které v ní stojí, ale i tak to je malé +

  Thumb up  Thumb down
 11. Kostelník :

  tak se asi bude stavet – http://www.moap.cz/cs/o-moapu/aktualne/uspesne-jednani-a-vydani-souhlasu-s-umistenim-staveb-v-ramci-vystavby-bytovych-domu-v-lokalite-ulic-nadrazni-a-engelmullerova

  jsem zvedavy, jak to bude nakonec vypadat, z vizualizaci je prd videt

  Thumb up  Thumb down
 12. Summerboy :

  Super! To je skvělé! A trochu nesouvisející dotaz: zchátralý starodávný barák na Mariánskohorské před podjezdem v Přívoze po pravé straně ve směru na Porubu patří někomu? Nevíte, co se s tím dá dělat?

  Thumb up  Thumb down
 13. Kostelník :

  No tak určitě někomu patří – podle výpisu katastru (k.u. Přívoz č.p. 408 by měl být IMHO ten o kterém mluvíte) je majitelem MOLENDO s.r.o., Na Hradbách 1481/6, Ostrava.
  Dělat se s tím asi mnoho nedá, leda to od nich koupit a opravit – pokud máte dost peněz ;-) já bohužel ne.

  Thumb up  Thumb down
 14. Martin [msstavby.cz] :

  Tak to je fajn, že investor spolupracuje a je vstřícný.Zde jde vidět poučení ( i obměna vedení na tom má zásluhu ) vedení města z minula. Snad se projekt dočká realizace. Pokud má objekt obsahovat 83 bytů, asi to budou byty menší dispozicí, ale ty se v Ostravě prodají vcelku rychle.

  Thumb up  Thumb down
 15. Tomas T. :

  martin [msstavby.cz]: no tak je to zajimavy obrat v pristupu investora. Protoze nemilim li se tak je to ten stejny investor co jinde nechal zchatrat budovu nejakeho zamecku, ne?

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.