Senior Park Rychvald


V Rychvaldu se staví nové bydlení pro seniory, je to nový projekt společnosti Senior Park, která se specializuje na tuto oblast a staví takto zaměřené stavby různě po republice. Foto výše je z areálu v Luštěnicích, v Rychvaldu asi nebude nepodobný.
Zajímavý je to počin hlavně tím, že přichází relativně brzy po podobně zaměřeném projektu na Landeku, který se nejspíš nesetkal s vyloženým úspěchem, protože původně projekt zaměřený na seniory se ke konci stavby už tak vyhraněně neprezentoval.

„Atypicky v Rychvaldě kromě klasické atriové stavby budujeme také dvě řadovky, každou s osmi byty, kterou budou stejného plochy jako ty v atriu, ale navíc budou mít terasu a malou zahrádku,“ proz radil Jaroslav Plesník ze společnosti Senior Park.

Rychvaldský Senior Park by měl být hotový příští léto.

celý článek: denik.cz
web projektu: www.senior-park.cz

Související články


Komentáře

 1. jiří vaisar :

  Prosil jsem o bližší informace k ubytování ve Vašem zařízení. Na Vaších stránkách jsem se dověděl dostatečně o Vaších službách, ale pořád mi tady schází jak je to s lékařskou službou přímo v zařízení. Zda lékař dochází pravidelně, nebo nutno dojíždět. Dále náklady na stravování.
  PROSÍM O DOPLŇKOVÉ INFORMACE. Díky. J.Vaisar

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. LabBrab :

  jiři vaisar:
  Vy jste asi nepochopil, že tohle nejsou stránky onoho zařízení, ale pouze web o stavbách v MS kraji…tyto dotazy musíte klást zřizovateli Senior parku, už Vám to tu dneska bylo jednou vysvětleno a byl jste odkázán na zřizovatele http://www.senior-park.cz/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Danuše Pátrová :

  Chtěla bych toto zařízení všem vřele doporučit. Moje maminka bydlí v senior parku v Rychvaldě už od února a je tam velmi spokojená. Péče o ni je příkladná a navíc tam našla to, co dosud postrádala-společnost stejně starých, se kterými si může popovídat. Prostředí je tam velmi krásné a všichni, kteří se tam byli podívat se shodují v tom, že je to opravdu zařízení, které jsme dosud postrádali. Všem, kteří ještě váhají, to mohu vřele doporučit. A také chci moc poděkovat zaměstnancům za opravdu příkladnou péči o maminku. Danuše Pátrová, dcera paní Anny Nowakové

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.