1 komentář

  1. Štěpán Tračík :

    Dobrý den. Nevíte prosím někdo, jaký je další vývoj tohoto záměru? Dočetl jsem se, že rozhodnutí o umístění stavby vypršelo platnosti, nebylo požádáno o jeho prodloužení. Navíc v roce 2015 došlo k nedobrovolné dražbě a nyní koukám mají pozemek dva vlastníci. BTW: našel bych tady na stránkách také záměr stavby „Větrníku“ na sousedním pozemku vedle OD Kaufland? Předem moc děkuji

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.