Propojení vnitrobloku ulice Stavební

Informace k projektu propojení vnitrobloku na ulici Stavební s ulici Francouzská v Ostravě-Porubě.

poruba francouzska
zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Lojza :

  Od čeho je to potom vnitroblok? Aby zde byla průjezdná ulice? Škoda dalšího odpočinkového místa, kam na úkor dětí pustíme jen samá auta!

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. Danek :

  Lojza: Je mi smutno s lidí kteří vymýšlejí takové nesmysly. Tento projekt je totiž s logického hlediska naprostá pitomost. Stejně jaké posunutí tramvajových zastávek na mapě a umístění přechodu mezi obytné domy na Opavské. Teď každý interval stojí auta naproti OMW a kouří nájemníkům do bytu. Toto mohli udělat před Hruškou….Kdyby pro mě pracovali takoví lide co nepřemýšlejí tak je na hodinu vyrazím s práce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Pivoda :

  To je zřejmě pokus jak řešit naprosto tragickou dopravní situaci před Apromedem, kde se mísí vozidla pacientů, dílen Dalkie, zásobování Hrušky,sanitky s ostatní dopravou. Jestli tomu trochu pomůže jednosměrný průjezd na Francouzskou přes vnitroblok, to ví bůh. Pikantní je, že to řeší na své náklady město, když zásadní kopanec udělalo v minulosti. Tehdy povolilo Apromedu přebudovat bývalou školku na megapolikliniku a nevymínilo si, aby bylo vybudováno řádné parkoviště pro pacienty. Dnes tam sice parádní parkoviště s úpravou v japonském stylu sice je, ale „pouze pro zaměstnance Apromed“, čili „pacoši, parkujte si kde chcete“.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.