Bourají se další vybydlené domy

Tři vybydlené domy na Křižíkově ulici v Přívozu půjdou k zemi. Včera o tom rozhodli radní centrálního ostravského obvodu. I tímto způsobem tu řeší problémy s nájemníky, kteří likvidují obecní majetek. „Pozemky jsme už před časem prodali soukromému zájemci, který se zavázal, že na nich postaví nové domy s byty, takzvaný Zelený dvůr. Stav těch domů je takový, že se s nimi nedá nic jiného dělat než zdemolovat,“ vysvětlil starosta Moravské Ostravy a Přívozu Jiří Havlíček (ČSSD).
zdroj: denik.cz

Související články

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.