Komentáře

 1. Summerboy :

  Nějak mi uniká, jak chtějí napojit Ostrčilku na 30. dubna? Kudy jako? A je předmětem rekonstrukce Bezručova sadu taky přemístění opilců a bezďáků z laviček někam jinam?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. MM :

  Summerboy: Na mapě je vyznačen červený bod, hned napravo je budova Českých drah ve tvaru L. Takže tam bude umístěna komunikace. Za sebe jsem rád hlavně s úpravou parku, protože ten je absolutně nevhodný a nevyhovující. O opilcích nemluvě, stále tam pijí alkohol, přestože je to zakázáno. Měšťáci tam nechodí tak často…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  Park ok…. ale smysl protazeni te cesty mi nejak unika.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Tomas T.: Ten smysl a původ myšlenky nehledej nikde jinde než na pozadí elitní školy na Ostrčilce. Někdo ze „sociálně slabých“ rodičů nebo provozovatelů školy má dostatečně velký vliv a může účinně lobbovat. Každodenní vysazování svých ratolestí z auta před školou je totiž dost namáhavé taky proto, že následuje složité otáčení a vyjíždění ze slepé ulice plné zaparkovaných aut a máš li Q6, nebo Range Rover obzvášť. Takže vytvoření nové průjezdní ulice je pro tuto elitu maličkost, protože Město je tu snad proto aby plnilo přání občanům kteří platí daně… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. PetrP :

  Crazym: Je to hlavně z důvodu, že tam jedzí každý autem a ucpává se to tam, tahle se to zprůjezdní, děcka vyskočí a auta můžou jet dál na Slavíčkovou….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  PetrP: Myslím že jste jen potvrdil Crazym – ho slova, ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Sanju :

  V souvislosti s protažením silnice se mi derou se mi do úst sprostá slova… rekonstrukci sadu vítám, jsem zvědav jak dopadne vybudování nových chodníků na místě vyšlapaných cestiček. Jen nerozumím tomu, co by tam ještě chtěli zasadit. Důvod proč sad nepůsobí zrovna přívětivě a proč se do něj stahují nejrůznější existence je podle mě i ten, že je temný (srovnejte to třeba s Husovým sadem!) a potřebuje prosekat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. MM :

  Sanju: Ohledně parku souhlasím, je temný, nepůsobí bezpečně. Rozhodně by prospělo nové osvětlení, které je níž při cestě a tvoří jej LED diody, jako v okolí Nové radnice u Komenského sadů Crazym: Nesouhlasím. Není to o elitách, ale normálních lidech. Nevidím nic špatného na tom, že rodič přiveze cestou do práce dítě do školy. Zvýšení provozu vůbec nehrozí, protože tam bude několik zpomalovacích pruhů, které jsou pro mě tabu. Takže já si tam cestu zkracovat nebudu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  08/ eliminace bariér a černých děr http://www.ozivenaostrava.cz/cz/desatero
  Doporučuji všechno důkladně pročíst a popřemýšlet. Tedkom je Ostrčilova z urbanistického hlediska katastrofa. Místo normální průjezdné komunikace je to bludiště level one.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. via :

  Slepý konec Ostrčilky je tragický a jeho zprůjezdnění ulici vdechne život.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.