Komentáře

  • Nimrod 21.06.2013  ●  08:23

    Oni fakt staví!!! To musí být ve Vepřinci událost roku :-) Snad jim dobrá herní forma zůstane i v nové aréně – občas se totiž stává, že s nový stadionem přicházejí bídné výkony a boje o záchranu (jako ve své době Pardubice, Karlovy Vary či teď Budějovice)…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Oasis 05.08.2013  ●  12:37

    Krátká reportáž z výstavby: http://www.youtube.com/watch?v=t11HAKy7j6k

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.