Komentáře

 1. Portuše :

  Já nevím, ta výstavní ulice vypadá pomalu jako předhlídka automobilového průmyslu..tady je to motosalon, kousek dál autodíly, dopravní inspektorát, Výstavní končí ústím do Rudné, z druhé strany Místecká..úplně to potlačuje občanský život.. Už tak trpí budova Českého domu, která se stala takovým osamělým ostrůvkem mezi dopravním šílenstvím, teď to bude zase o něco více znehodnoceno. A cukrárna Ollies se nachází teď ve velmi technické oblasti, což jí ubírá na atmosféře. Kdo rd sedí na zahrádce, když kolem sviští auta a ještě jedny stojí vedle v budově?
  Co se týče samotné podoby, aspoň navazuje trošku na budovu Ollies..

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. aggu :

  Rozvoj Vítkovic nikdo nereguluje, proto si tam každý dělá co chce a staví boudy z plechu a dřevotřísky. Před 100 lety jsme holt měli inteligentnější konšely a proto se tam člověk může i dnes zajet podívat na empírový zámek, secesní radnici, kolonie…. Nevím jestli si současný starosta Vítkovic uvědomuje, že i o jeho dobu se jednou bude někdo zajímat a bude se ptát co to tam v roce 2016 rostlo? ;)
  Btw ve Vítkovicích je levněji než v centru, je tam hodně místa, dopravní dostupnost je lepší než v centru… A to, že je to „technická“ oblast, je přece na Vítkovicích to nejlepší ;) Myslím že ve Vítkovicích zůstala stará dobrá Ostrava, je to tam lidštější, žádné supermarkety… I ty auta kolem Ollies zas tak nesviští, je tam omezená rychlost.
  Problém je Rudná, ale to je problém celoměstský. Průtah Vítkovicemi je nesmysl a měl být řešený zahloubením.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.