Vývojové centrum Roper Engineering

Celý exteriér budovy je dokončen a po úpravách okolních ploch byl odstraněn už i plot vymezující stavbu. V interiéru sice práce pokračují, ale dá se říct že stavebně je hotovo.

Související články


Komentáře

 1. Jan :

  Z průčelí to trochu připomíná bruselský styl. Každopádně na to, že jde v podstatě o průmyslovou stavbu, jde o povedenou architekturu, která má styl, přitom jen vtipně využili nenákladné řešení a zdá se, že je práce i kvalitně odvedená. Soukromý subjekt si obyčejně kvalitu umí ohlídat.

  Thumb up 16 Thumb down 2
 2. balde :

  vypadá to skvěle

  Thumb up 8 Thumb down 2
 3. takyn :

  Palec nahoru.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 4. Tomas :

  Hmm jen škoda toho nevzhledného plotu ze sběrny šrotu vedle, toto tam kazí veškerý dojem… :-(

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. PetrP :

  Moc pěkné, jen více takových staveb…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Vítkovák :

  Jaderný výzkumák vedle
  http://ostrava.unas.cz/kamery/tema_ostrava/administrativa/trimex_officepark/trimex_officepark.htm

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Vítkovák :

  No, mohlo to vypadat i mnohem hůře, ale stále to nesplňuje původní představy na vizualizacích, pořád to hodně „očesali“.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 8. Vítkovák :

  A moc, moc je mi líto jaderného výzkumáku hned vedle :( Jedinečná super stavba, která zbytečně chátrá. Najdou se tu zase šáhlá mača, co umí jen kritizovat všechno předrevoluční, tzv. šáhlými mači označovanými jako „komunistickými“?
  Uvědomte si, že se jedná na svou dobu o výjimečnou výškovou budovu, kterých je v Ostravě hodně pomálu (zatímco hojně vznikají jen samé plecho-skleněné haly jako tady výše zmíněné) a přitom je na ni zpracován super projekt rekonstrukce: http://ostrava.unas.cz/kamery/tema_ostrava/administrativa/trimex_officepark/trimex_officepark.htm

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Vítkovák: :)) ses u toho postu zapotil, vid. hele kdyz nebudes vulgarni, nebo utocny, tak to staci napsat jednou. pokud to chyti filtr, tak to cteme a pustime, nemusis to zkouset pul hodiny. to jen pro priste. jinak filtr funguje nezavisle a samostatne, neni to schvalnost, jen at vis…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. jih :

  Je to krásná hala …. nenákladná při tom množství cortenu a skla bych neřekl, ale adekvátní místu….díky za fotky z interiéru.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. MarianL :

  Havířovský vlakáč.. i ten nápis je na stejném místě :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. aggu :

  indoor:
  http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/ve-vystavni-vznikla-nova-vyrobni-hala/zaujmout-muze-i-moderni-zpracovani-prostoru/image_large

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.