Vývojové centrum Roper Engineering

Je zajímavé sledovat rezivění fasády, která se začíná podobat vizualizaci. Zpevněné plochy jsou až na pár drobností kolem sloupků taky dokončeny a zbývá jen doupravit okolní terén. Večer je možno částečně nahlédnout i do interiéru.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Aspoň něco pozitivního ;)

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. Samm :

  Více takových staveb v Ostravě! :)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. riltr :

  za mě pozitivní! nijak zvlášť zajímavý stavební typ, kterých se dnes staví plno posunulo řešení fasády. Autorům gratuluju za to, že nezvolily do nekonečna se dnes opakující stříbrný či šedý plechový obklad. Škoda, že tohle řešení nakonec neprošlo v případě areálu kina Luny, výsledek by byl mnohem lepší než dnes…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Řepa :

  Jsem rád, že se fasáda z cortenu líbí.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.