Vývojové centrum Roper Engineering

Fotky dokončené rezivějící fasády, která ovšem v sousedství sběrny trochu zaniká. Dále pokračují práce na okolí budovy i v interiéru.

Související články


Komentáře

 1. David :

  Scheisse…Rat-Style Tuning.
  Co s tou rezavou fasádou hodlají dělat dál…bezbarvý lak??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  David: to je bezudrzbova fasada, se kterou se naopak nedela nic, rovnomerne zrezne a tim je hotovo. rsp. netreba natirat/umyvat apod.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  David: +- http://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/COR-TEN-material-budoucnosti/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. David :

  Hynek [msstavby.cz]: A tááák…pokud je to výrobek Rautaruukki, pak OK. Uvažoval jsem, zda to není nějaký sendvič…jako je např. hliníkový Alucobond, Dibond…atd. Tohle je ocel se schopností jakési samovolné pasivace.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Repa :

  David: Ano jedná se o výrobek společnosti Ruukki. Tento je konkrétně Lamella Corten 30. Lamely jsou uchyceny na roštu, který je připevněn na sendvičové panely s jádrem z minerální vlny v úpravě Energy o tloušťce 160mm. Časem to chytne pořádnou patinu a bude to skvěle vypadat. Další stavba, kde byl použit Corten od Ruukki je například Hranipex Komorovice a v současné době finišuje stavba hotelu a Casina v Olomouci na ulici Ostravská.
  Hranipex

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.