Výstavba cyklostezek kolem Ostravice

Pokračující stavba cyklostezky na pravém břehu Ostravice a úprava původní pěší lávky pro přejezd cyklistů přes řeku. Přístavba sjezdu na druhém konci lávky proběhla již v dřívější době.

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  dneska tam rypali toto.. to je novinka, nebo uz to tam bylo?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]: Vypadá to na odpadovod.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. via :

  V příštím roce to bude krása. Cyklostezka přes Hlučínskou v Přívoze, na Landeku, v Hrušově, kolem Bohumínské, či Komenského sadů, Kamenec, obě nábřeží, hrad a … konec :) Na Jih se pořád pojede přes Vítkovice :/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. marian :

  via: pokud máš mtb, tak už to projedeš kolem řeky až do hrabové (po pravém břehu od mostku na ul. k trojhalí). potkal jsem v létě v beskydech světlíka, říkal že to tam prohrnul bagrem za 5mil., město že by to dělalo roky a stálo by to 200mega…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. kulík :

  tím pravým břehem myslíš levý po proudu ostravice

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. marian :

  kulík: nee, myslím opravdu pravý. levým se dá ovšem taky probít.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. kulík :

  No já tam totiž jezdím a dělnící tam celé léto stavěli odpadovod a teď tam jsou hluboké brázdy od těžké techniky takže o žádném prohrnutí nemůže být řeč + pokud vím tak město tam má během příšítího roku postavit cyklostezku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. marian :

  kulík: tak mi buď světlík lhal, nebo to prohrnul někde jinde a já jsme to domotal. počítám, že je to ta druhá možnost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. kulík :

  marian : třeba udělat menší exkurzi na kole, zkusím to projet na druhém břehu, třeba to prohrnul tam

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. marian :

  kulík: jel jsem to po obou březích, jestli někde je něco projetého bagrem, tak mi spíš příjde, že v pravo. máš pravdu, že se tam pokládal ten odpadovod, ale ono je to tam pobagrované jak dole u řeky v bermě nebo jak se tomu říká, tak na vrchu hráze.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Crazym :

  Chlapi podél Ostravice k lávce mezi Hrabovou a Kunčicemi je to na MTB v pohodě sjízdné řadu let, jezdím tam stále ale mám 140 fulla. V tomto místě: http://www.mapy.cz/s/8Bys se opravdu na „Světlíkově“ straně opravdu něco málo dělalo ale 5 miliónů se mi zdá přehnané, jen tam prosekali starou totálně zarostlou cestu a cca 100-150 metrů vysypali štěrkem: http://www.imagehosting.cz/?v=ostraviceo.jpg Ale je možné, že těch 5 mega myslel to co provedli od lávky v Hrabové po trase staré vlečky kde odstranili koleje až skoro k Rudné a srovnali to bagrem na hrubo: http://www.imagehosting.cz/?v=1208201213.jpg No a pravý břeh po té letošní úpravě břehů a postupující výstavbě odpadovodu z Paskova je sjízdný ale protože je hodně rozrytý tak za mokra jen pro velké fandy popílku, bahna a masochisty… :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.