Výstavba cyklostezek kolem Ostravice

Pokračující stavba cyklostezky na pravém břehu Ostravice a úprava původní pěší lávky pro přejezd cyklistů přes řeku. Přístavba sjezdu na druhém konci lávky proběhla již v dřívější době.

Související články

Komentáře

  • Martin [msstavby.cz] 03.10.2013  ●  14:44

    Hynek [msstavby.cz]: Vypadá to na odpadovod.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • via 03.10.2013  ●  18:25

    V příštím roce to bude krása. Cyklostezka přes Hlučínskou v Přívoze, na Landeku, v Hrušově, kolem Bohumínské, či Komenského sadů, Kamenec, obě nábřeží, hrad a … konec :) Na Jih se pořád pojede přes Vítkovice :/

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • marian 04.10.2013  ●  05:57

    via: pokud máš mtb, tak už to projedeš kolem řeky až do hrabové (po pravém břehu od mostku na ul. k trojhalí). potkal jsem v létě v beskydech světlíka, říkal že to tam prohrnul bagrem za 5mil., město že by to dělalo roky a stálo by to 200mega…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • kulík 04.10.2013  ●  12:38

    tím pravým břehem myslíš levý po proudu ostravice

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • marian 04.10.2013  ●  12:52

    kulík: nee, myslím opravdu pravý. levým se dá ovšem taky probít.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • kulík 04.10.2013  ●  13:00

    No já tam totiž jezdím a dělnící tam celé léto stavěli odpadovod a teď tam jsou hluboké brázdy od těžké techniky takže o žádném prohrnutí nemůže být řeč + pokud vím tak město tam má během příšítího roku postavit cyklostezku

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • marian 04.10.2013  ●  13:04

    kulík: tak mi buď světlík lhal, nebo to prohrnul někde jinde a já jsme to domotal. počítám, že je to ta druhá možnost.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • kulík 04.10.2013  ●  13:12

    marian : třeba udělat menší exkurzi na kole, zkusím to projet na druhém břehu, třeba to prohrnul tam

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • marian 04.10.2013  ●  13:20

    kulík: jel jsem to po obou březích, jestli někde je něco projetého bagrem, tak mi spíš příjde, že v pravo. máš pravdu, že se tam pokládal ten odpadovod, ale ono je to tam pobagrované jak dole u řeky v bermě nebo jak se tomu říká, tak na vrchu hráze.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 04.10.2013  ●  21:51

    Chlapi podél Ostravice k lávce mezi Hrabovou a Kunčicemi je to na MTB v pohodě sjízdné řadu let, jezdím tam stále ale mám 140 fulla. V tomto místě: http://www.mapy.cz/s/8Bys se opravdu na „Světlíkově“ straně opravdu něco málo dělalo ale 5 miliónů se mi zdá přehnané, jen tam prosekali starou totálně zarostlou cestu a cca 100-150 metrů vysypali štěrkem: http://www.imagehosting.cz/?v=ostraviceo.jpg Ale je možné, že těch 5 mega myslel to co provedli od lávky v Hrabové po trase staré vlečky kde odstranili koleje až skoro k Rudné a srovnali to bagrem na hrubo: http://www.imagehosting.cz/?v=1208201213.jpg No a pravý břeh po té letošní úpravě břehů a postupující výstavbě odpadovodu z Paskova je sjízdný ale protože je hodně rozrytý tak za mokra jen pro velké fandy popílku, bahna a masochisty… :-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.