Komentáře

  • Bio 26.03.2012  ●  13:35

    Je to super, diky pane Světlík!!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 05.04.2012  ●  19:15

    Celkem mne mrzí, že ostraváci vůbec neprojevili pýchu a tu čest mít takový skvost ve městě. Ve většině řeší jen obchody a pořád si stěžují…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • mm 05.04.2012  ●  19:43

    martin [msstavby.cz]: Máte pravdu, pořád řešíme Karolínu, jaké obchody uvnitř budou, ale, že se v Ostravě otevírá historie a něco tak fantastického, co může přilákat návštěvníky a zvednout o nějakou tu příčku prestiže Ostravu výš, nás ostraváky nezajímá.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Vladan 10.04.2012  ●  19:55

    Nádherný industrialní skvost,který je chloubou Ostravy.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.