Komentáře

  • balde 17.07.2018  ●  14:39

    jen nechápu proč tři nové řadovky jsou jiné než tři předešlé :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 28.02.2021  ●  17:04

    Po letech se to moc neposunulo, na ulici Černohorská se staví třetí samostatný barák, na ulici Makedonská je jen zasíťováno, vyasfaltovaná a zatarasená ulice.
    https://screenshot.cz/6AA7F/
    https://screenshot.cz/WV10C/
    https://screenshot.cz/3E0ET/
    https://screenshot.cz/082WX/
    Nevíte někdo o stránkách projektu? Ty původní jaksi nefunguji :-(

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • adamous 28.02.2021  ●  18:06

    Crazym: Nejlepsi je tam ta volna plocha vedle a v ni myslim bydli ve stanu bezdaci … to je sen kazdeho, kdo si koupi novy dum a 10 metru od domu ma takovehle sousedy.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.