Vícepodlažní parkování u ZOO

Město Ostrava vypsalo veřejnou zakázku na vybudování parkovacího domu u ZOO. Kapacita je objektu je 198 stání pro osobní automobily.

Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Vícepodlažní parkování u ZOO“ v k.ú. Slezská Ostrava, obec Ostrava, ve věcném a technickém rozsahu projektové dokumentace pro provádění stavby, zpracované společností LAPLAN s.r.o. se sídlem: Cejl 504/38, Zábrdovice, 602 00 Brno, IČO: 29201691. Předmětem veřejné zakázky není realizace větší části objektu SO.10 – Komunikace (předmětem veřejné zakázky je pouze SO.10 P1) a kompletní realizace objektů SO.11 – Chodníky a SO.16 Přeložka vedení Cetin.

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

 1. balde :

  za mě by bylo fajn, kdyby ve všední dny bylo parkoviště zapojeno do P+R, protože elegantně přestoupíte na MHD a svezete se do centra.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Vojtěch :

  A to chtějí za 2 měsíce začít stavět :D

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Infoš :

  balde: I ve všední dny chodí do zoo tolik lidí, že nevím kam byste chtěl ta auta v režimu P+R dávat, i když vezmeme v potaz navýšení kapacity parkování tímto parkovacím domem ;) V reálu by to mohlo taky dopadnout tak, že ráno zaplní část parkovací kapacity lidé na P+R a ti co přes den půjdou do Zoo zaplní zbytek kapacity a další budou parkovat všude v okolí, kde bude místo… ;) Ve dnech, kdy jsou v Polsku státní svátky se pak parkůjící auta potáhnou až k Bazalům a na Hladnovskou, jak tomu často bývá i teď.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Hans :

  balde: Musím uznat, že to není vůbec špatný nápad. Ale koncepce na městě bohužel chybí, a tak místo zušlechtění veřejného prostoru v okolí a výstavby P+R sloužícím i návštěvníkům ZOO budeme stavět jen parkoviště pro dojíždějící Poláky do ZOO. Promarněná příležitost.

  Thumb up 1 Thumb down 7
 5. Tonda :

  Je fajn, že se to má stavět, bohužel kapacita nebude stačit a stejně se bude parkovat všude :-(

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.