Už dva roky s msstavby

Už jsou to dva roky, co jsem zveřejnil první článek na blog Stavby v Moravskoslezském kraji. Po dobu těchto dvou let jsem i díky pomoci některých čtenářů publikoval 1162 článků a stránky navštívilo několik desítek tisíc lidí.

Uplynulý druhý rok 2011 byl pro stránky velmi příznivý, rozšířili jsme se na více členů a z amatérského blogu se vylouply moderní plnohodnotné webové stránky (alespoň doufáme).

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň. Děkujeme obvzláště všem, kteří se na web jakkoliv přispívali, nebo ho podporují. Samozřejmě děkujeme i technickému zázemí a pomoc při rozjetí v podobě hostingu www.infocity.cz.

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Tyto stránky jsou absolutní bomba! Jejich předchůdce v blogové podobě byl super začátek a teď se to rozjelo do moc příjemného informačního kanálu na vysoké úrovni. Moc děkuji za to, že se udržování této vysoké úrovně věnujete s takovým nasazením a že nám, kteří se o tuto problematiku zajímáme, umožňujete patřičně se vyžít. Děkuji a přeji jen to dobré!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. marian :

  díky za tento blog!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Tak tedy, šťastné a veselé vánoční svátky a v Novém roce 2012 Vám všem jen to nej a hlavně zdraví, a ty Ostravo odolávej možné krizi a jen se rozvíjej do krásy. Vám všem – mm

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. piba :

  Díky, hoši! ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. PetrP :

  Jo chlapi, taky chci poděkovat, super práce, jen tak dál!! ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aggu :

  tyhle stránky jsou tak kvalitní a potřebné, že bych se vůbec nestyděl (na rozdíl od jiných) tu přidat tlačítko „donate“.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. llipec :

  Taky dík!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Velmi děkujume za přízeň ! Samozřejmě, že dál budeme pokračovat v daném tempu a budeme se dál rozvíjet a přineseme spousty novinek !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Radim :

  Tyhle stránky nemají chybu! Díky za ně. Jen tak dál v roce 2012!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.