5 let webu msstavby.cz

Pět let uběhlo jako voda a opět je na čase zveřejnit shrnutí. Na webu je aktuálně přes 3.200 článků. Komentářů čtenářů je přes 16.300 (počítáno od 9/2011). Jen za poslední rok si 210.000 lidí prohlédlo 1.660.000 stran a nejnavštěvovanější článek vidělo 11.000 čtenářů.

Naše průměrná měsíční návštěvnost se pohybuje okolo 1800 návštěv denně – ostatně zjednodušený náhled na aktuální statistiku najdete na konci stránky „O NÁS“.

Děkujeme tedy všem, kteří na náš web chodí pravidelně a to i těm, kteří zde pravidelně „čeří vodu“ svými názory v komentářích pod články. Velmi děkujeme hostingu infocity.cz za to, že s webem nemáte žádné potíže i přes neustále narůstající zatížení. Zároveň děkujeme všem architektům, studiím, tiskovým mluvčím i novinářům za spolupráci či alespoň toleranci. Vystavování práce místním diskutérům může být svým způsobem křest ohněm, ale věříme, že je to vždy pro obě strany alespoň trochu přínosné.

V rámci našeho výročí jsme pro Vás připravili malou pozornost v podobě placek. Placky realizovala manufaktura badgees.cz, čímž velice děkujeme a vřele doporučujeme!

msstavby-vyrocni-placky-badgees

Placky jsou volně k dispozici zdarma na níže uvedených místech v Ostravě.

Pokud jste přespolní a rádi byste placku získali, napište nám email na msstavby@ostryweb.cz a uveďte svou plnou adresu, kam placku zaslat. V tomto případě budeme požadovat příspěvek na poštovné ve výši 20Kč, který pošlete na konto: 2900378403/2010 (FIO banka). V emailu uveďte i jméno majitele konta, ze kterého platba půjde, ať se v nich vyznáme.

Samozřejmě pokud budete chtít redakci navíc finančně podpořit, pošlete částku, kterou uznáte za vhodnou, 20Kč je minimum pro zaslání placky. Stejně tak konto můžou využít k finančnímu daru i ti, kteří si pak placku vyzvednou v jednom z ostravských podniků.

Místa, kde lze získat placku msstavby.cz:
Antikvariát Fiducia – Nádražní 615/30 (nedaleko pasáže Vesmír) facebook
Coworkingové centrum Viva Ostrava – Horní 1492/55, Ostrava-Hrabůvka (na pultu minikavárny Laura) facebook
Impact HUB – Sokolská třída 1263/24 (nedaleko klubu Parník) facebook
Minikino kavárna – Kostelní 3 (na baru kavárny) facebook
Multifunkční aula GONG – Ruská 2993 (infopult u vstupu do galerie PLATO) facebook

Vyjmenovaným podnikům moc děkujeme za ochotu a doufáme, že si placky brzy rozeberete. :)

Související články


Komentáře

 1. Dominik :

  Děkuji celé redakci za jejich práci, zajímavé články a úsilí. Přeji spoustu sil do následující pětiletky a především nám všem přeji, ať máme kolem sebe krásné a promyšlené stavby, na které můžeme být hrdi.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. Jarka :

  Gratuluji a přeji tomuto zajímavému webu a vám všem v redakci skvělou budoucnost! A děkuji za placku, už ji nosím na důkaz podpory a přízně (y)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. thvari :

  Gratuluji, jako člověk pobývající v zahraničí jsem si váš web velmi oblíbil a pravidelně ho navštěvuji, abych pochytal, co nového máme v Ostravě. Díky všem nadšencům, kteří jej vedou :-)

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Gratuluji skvělému webu a přeji hodně trpělivosti a úspěchů do dalších let.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Thunderbird :

  Díky!!!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. David :

  Congratulation!!! Další pětiletky !!! :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. robert :

  Gratuluju chlapi ( a holky?)!
  Klobouk dolů, před tím co děláte prakticky ve svém volném čase. Tím Vám také děkuju.
  Hodně nadšení, nápadů a energie “ do další pětiletky“

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. PetrP :

  To je doba, dobře si pamatuji, jak to tady celé začalo, dnes na dostupné podmínky dle mého velmi dobrý web. Jen tak dál, držím palce!!!

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. Johanes :

  Chvalyhodna iniciativa! Diky.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. Mišoň :

  Gratuluji a přeji hodně úspěchů a kvalitních staveb také v budoucnu!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  Placky by nyni mely byt k dispozici volne, takze si o ne netreba rikat. A k mistum, kde je muzete ukoristit, pribyl plynojem GONG ve Vitkovicich na infopultu u vstupu do galerie PLATO – tzn od hlavniho vchodu doleva dozadu.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.