Úpravy předprostoru kina Luna

I když celý prostor ještě není dokončen, dodělávají se drobnosti kolem svítících proužků a odvodnění, tak si už nyní získal přízeň široké veřejnosti.

Související články


Komentáře

 1. David :

  Ještě že není ta veřejnost ještě širší, to by se tam už nevlezla :-D

  Thumb up 9 Thumb down 2
 2. Nimrod :

  Je to pecka! Palec nahoru za odvážný návrh a další za odvahu něco takového realizovat!

  Thumb up 14 Thumb down 2
 3. aggu :

  Tam je ten český bordel tak krásně vidět ;) Takže jenom technická. Co tartan a vajgly a žvýkačky? Podle mně je to podlý útok architekta na podvědomí slušného českého člověka, kterému pořád něco odpadává od těla. A taky nepřiměřený zásah do zaběhnutého řádu technických služeb města.

  Thumb up 12 Thumb down 1
 4. Miv :

  aggu: jak nepodobný Vám je tento komentář

  Thumb up 0 Thumb down 5
 5. marie :

  Vrátila jsem se z dovolené a šla se podívat, jak to vypadá bez mobilního oplocení. Už jednou jsem to psala a napíšu to znova: hrůza za hodně peněz. Radost z toho mají akorát tak malé děti. Kdysi, když jsem si dala s někým sraz u kina, tak už jsem z dálky viděla, jak přichází. Tentokrát bylo zbytečné se dívat, přes ty kopečky není vidět. Není si kam sednout, ve světlé sukni si na červený tartan sedne jen šílenec. A aggu má pravdu, vajgly a žvýkačky se na tom červeném opravdu vyjímají skvostně. Taky mě napadlo, jak a kdo to bude uklízet, protože metla na to asi stačit nebude.
  A Nimrode, odvážný návrh to je, to ano. Ale nějak mi nezapadá do okolí. Všude kolem staré G57. Kdyby podobnou záležitost postavili např. na Karolině, tak bych to možná i ocenila, ale tady? Připadá mi to, jako bych si oblíkla staré krimplenové šaty po babičce a k tomu si vzala boty od Blahnika.
  A na rozdíl od autora komentáře „…si získal přízeň široké veřejnosti…“ slýchám zcela opačné názory. Takže by mě zajímalo, se kterou širokou veřejností to mluvil. Z místních (=těch, co bydlí v nejbližším okolí) se to nelíbí skoro nikomu.

  Thumb up 9 Thumb down 13
 6. aggu :

  marie: Červený tartan není červená antuka. Je to stříkaný polyuretan, já bych se tam sednout nebál ;)
  Ta červená plocha je fajn. Horší je „nová“ fasáda kina vedle – „výkladní skříň kultury na Jihu“ (citát ex starosty).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  marie: A ty lidi co jsou na fotkách snad za veřejnost nepovažujete? Je jich tam celkem dost. To si myslíte že je tam nahnala ta stavební firma a nutí je tvářit se pozitivně? A co ty děcka ty tam na těch koloběžkách taky jezdí nejspíš s pocitem absolutního znechucení. Ještě že nejsou všichni jako vy to by tady nejspíš široko daleko nestála žádná stavba.

  Thumb up 8 Thumb down 2
 8. aldik :

  Podstatné je, aby obvod tradičně nezanedbal údržbu a byla prováděna často a důkladně (žádné lehké ‚polechtání‘ koštětem a posbírání odpadků).

  Thumb up 9 Thumb down 0
 9. Ennie :

  Marie, já bydlím hned vedle kina a mě se projekt líbí moc i mým sousedům. Nikdy nebylo v tomto prostoru tak živo jako nyní. A jestli si chcete sednou v bílé sukni, tak si vezměte ručníček ať se neušpiníte. Lavičky bývají taky špinavé a škaredé a tohle je pro mě o dost zajímavější a efektnější, než obyčejná lavička.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 10. nikol :

  No, musím uznat, že přes mé počáteční zděšení, když jsem poprvé viděla návrh, se výsledek celkem vydařil…jen tak trochu nechápu ty děti na koloběžkách, skatech, kolečkových bruslích…to byl záměr či se to „jen“ toleruje? Má to být odpočinková zóna nebo skatepark? Abych se při posezení nemusela bát, že mi nějaké dítě skončí na hlavě…

  Thumb up 3 Thumb down 3
 11. nikol :

  Navíc mě potěšilo, že tam nechali ty stromy, které původně chtěli odstranit, aby se „odkryl výhled na kostel“ (protože jinak nejde vůbec vidět, že…)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 12. Ivona :

  Děti jsou opravdu nadšené, jen bych se přimluvila za nějaké husté křoví nebo živý plot mezi hřištěm a cestou.
  Jednak se bojíme o děti a jednak to ruší pozornost kolemjedoucích řidičů.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. jaja :

  Tyhle maminy mám nejraději. Tohle není hřiště pro děti šmankote.

  Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.