Proměny Ostravy #303

Budova kina Luna v Ostravě-Zábřehu.

2017zdroj: FB Zábřeh nad Odrou v zrcadle starých fotografií

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  ta fasáda se bohužel mega nepovedla

  Thumb up 5 Thumb down 17
 2. Michal :

  Povedla, jen si mohli odpustit tu Billu v rohu.

  Thumb up 13 Thumb down 3
 3. Tonda :

  Naopak, me se celkove rekonstrukce libi, vcetne „MARS“ povrchu.Nejen deti to vyuzivaji a blbnou tam, za me palec hore. Bohuzel kvalita prace je slabsi – opakovane poruchy navadeciho osvetleni, vodotrysku, nekolikrat uz se tam kopalo a misty to jde poznat. Rikali, ze v ramci vyberka je povinnost nekolik let udrzovat tartanovy povrch, dle odrenych mist na to pecou. Co mi opravdu vadi je ta Billa v rohu – jako pest na oko.

  Thumb up 16 Thumb down 2
 4. thvari :

  Tady můžem být rádi, že Kino Luna nejen stojí, ale zároveň funguje. Ostatní kina v Ostravě takové štěstí neměla.

  Thumb up 24 Thumb down 0
 5. Marconi :

  Kvalita provedení je hrozná, ale to bylo celkem předvídatelné.Je dobře, že odstranili ty zbytečné LED pásy (kdyby byly jen bílé tak mohly vydržet).
  Velký vodotrysk stále nefunguje a malé jsou přeplněné vodou, takže efekt vodotrysku se ztrácí, barevné osvětlení(které působilo opravdu hezky)taky nefunguje, tyto závady jdou na vrub zhotovitele a radních co vybírali.Ostudou města je, že ta voda co ještě je ve vodotryscích,je zelená a smradlavá jako brčál.
  To je hlavní problém moderních projektů, snaha vyvolat wow efekt za cenu pozdějších neúměrných nákladů na údržbu a následného chátrání.

  Thumb up 7 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.