Úprava lávky přes Ostravici

Úpravy lávky na pravém břehu Ostravice pro přejezd cyklistů jsou téměř dokončeny. Konstrukce sjezdu je hotová, v místě připojení k lávce byl upraven sklon chodníku přidáním schodu, je opravována dilatace a pracuje se i na napojení na novou cyklostezku vedoucí po pravém břehu Ostravice.

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Je fajn, že se na tom pracuje ale to tempo je katastrofické, počasí bylo celou dobu ideální a změnilo se toho minimálně. http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/ostatni/detail-45901.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aggu :

  Proč musí takřka všechny mosty a lávky v Ostravě vypadat tak hnusně? Hlavně ty v centru přes Ostravici. Čest výjimkám jako Sýkorák nebo v Přívoze přes Odru.
  Rekonstrukční standard křiklavě modrá (místy inovativně zelená) trubka v zábradlí, neupravený beton mostovky a pilířů. Když už se radnice vyžívá v asfaltování města silnicemi, takže mostů je tu neúrekom, mohla by myslet i na to jak ty mosty vypadají. Netvrdím, že musí být hned zítra lemovány sochami svatých, ale na řadě z nich by se mohli vyřádit třeba kovoumělci. Ani osvětlení by mi vůbec nevadilo ;)

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. Danek :

  Jak vidím tak už nám stačil nějaký de…t udělat graffity.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  to je stavba stoleti! nehodlam resit, co byl zamer a co je nutne, a co ne, nejsem stavar.
  – nejdriv pristavili cyklolavku, ktera ustila v jine vysce, nez je most. tzn konec mostu bylo treba pribetonovat na jinou vysku.
  – sklon te nove casti byl takovy, ze se tam drzela voda. tzn se tam objevila sibalska drazka a odvod. takove trosku pat+mat reseni
  – nasledne se objevila nova vrstva, ktera se uvidi, jak je rovna (dlouho neprselo)
  – nedavno tam rozrypali chodnik pod schodama, tzn schody a okoli zapaskovane a damy se v lodickach prochazely pekne kolem po travniku kolem krovi
  – tusim tento tyden urizli na moste cast krytu a flakli tam teda zabranu (predposledni foto). je fajn, ze se muzu podivat, co je pod nim.
  – aktualni stav je pruchodny most ustici do rozrypaneho chodniku

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. via :

  Je už známo datum návratu prací na tu cyklostezku/chodník vedoucí přes Kamenec k Bohumínské? Já tam nedávno byl, je tam značka zákaz vstupu a zákaz vjezdu – takto celou zimu. A nějaké novinky k cyklostezce Hrad – Hrabová? Posledně tady bylo fotoinfo od Crazym někdy na podzim.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  No tak raději to neřešte, když nejste stavař. Takové laické připomínky a furt dokola…jasně může se zdát, že některé projekty jsou špatné, ale to byste to musel vzít pěkně od počátku. A většinou byste došel k názoru, že špatná je bohužel jen poslední fáze, tj. realizace a profesionální přístup. Dnes není v módě mít nějakou profesní čest, znám jen hrstku stavařů, kteří svou práci dělají poctivě…

  Thumb up 1 Thumb down 3
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: jestli to bylo na mne, tak to s dovolenim resim, pac si takhle „hrajou“ v useku, kde prochazim (nejen ja) 2x denne a stylem, kterym to delaji, je pro mne nepochopitelny a to zvlast vzhledem k stavajicimu „vysledku“. zbytek te poznamky uplne nechapu, mne je uplne jedno, ktera faze je spatna a nemusim byt stavar na to, abych mohl prejit lavku bez prochazeni krovim.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.