Ulice Skladištní

Dlouho dobu připravovaný projekt prodloužení ulice Skladištní se dostal do fáze územního řízení.

O prodloužení ulice Skladištní jsme psali již v roce 2017 v článku OVASTORY#53 muzeum MHD.

Situace:

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. tommtomm :

  A je v rámci této komunikace plánována alespoň územní rezerva s nějakou přípravou pro tramvajovou trať, nějak to z toho nevyčtu, kdysi to bylo probíráno pokud se nepletu. Podle mě jako neodborníka by bylo rozumnější provést přeložku tratě před hlavní nádraží, kde by došlo ke zvýšení kapacity, zajištění přestupu i v rámci P+R na hlučínské a vlaku, vazeb na prajskou a podobně, a pokud se dívám dobře došlo by ke zrušení jen jedné zastávky sad Boženy Němcové. Nebo jsou nějaké důvody proč by to nebylo vhodné?

  Thumb up 13 Thumb down 1
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  tommtomm: Já myslím že ta trať je na situačním výkrese dobře viditelná.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. tommtomm :

  acdlcia [msstavby.cz]: Aha, ok díky, dotaz beru zpět a omlouvám se, nějak jsem tu šedou bral automaticky za cestu, byť z logiky v křižovatce mi to mohlo dojít že se jedná o tram. trať, budiž mi omluvou menší rozlišení s nečitelnou legendou. Pak jsem tedy velice rád za rozhodnutí o přeložce tratě. Zajímalo by mě, jaké bude konečné řešení točny s napojením téhle nové trati, a jestli kdysi proklamovaný „malý tramvajový okruh“ přes přívoz pro muzeum dopravy zapadl mezi další vize minulosti.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.