Tieto towers začínají růst

„Máme hotové základy a začínáme s realizací železobetonového skeletu. Nad úroveň země se dostaneme zhruba za dva měsíce, hrubá stavba by měla být hotova na začátku příštího roku,“ přibližuje aktuální harmonogram Tomáš Kult, hlavní manažer projektu ze společnosti CTP.
„IQ Ostrava Office Park se bude skládat z třinácti- a desetipatrové budovy, které budou propojené krčkem, a jejich půdorys tak bude připomínat písmeno H. V podzemí vznikne na tři sta parkovacích stání, v přízemí bude restaurace, kafeterie, fitness a pár obchůdků, v dalších patrech pak zhruba dvaadvacet tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor,“ upřesňuje Kult.

celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.