Komentáře

 1. acdlcia :

  Začíná to vypadat dobře. Škoda jen že to nemá původní plánovanou výšku. Mohla to být dominanta, ale bude to jenom kancelářská budova. Ve výrobě segmentů toho pláště by mohli klidně pokračovat (třeba v černé, nebo vínově červené barvě) a osadit ho i na nedaleký opuštěný skelet. Myslím že by to nevypadalo vůbec špatně.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Sanju :

  acdlcia: Berte to tak, že se alespoň o ty věže nerozplácne tolik ptáků :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. kAcZiQ :

  Sanju: Go Vegan !!!
  Mohlo by to být tmavší, ale pěkné no.. a vyšší …!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Sanju :

  kAcZiQ: Tak, hodně z nás by si přálo, aby byla Ostrava světová a měla nějaký ten mrakodrap, ale je třeba zvažovat všechny stránky – http://art.ihned.cz/architektura/c1-52893090-sklenene-veze-na-manhattanu-znamenaji-smrt-pro-desitky-tisic-ptaku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. acdlcia :

  Sanju: Skleněný je jenom plášť, ta budova přece není průhledná a ptáci přece nejsou tak blbí aby si mysleli že proletí přes betonovou zeď.
  V článku je popisován i vliv osvětlení a zrcadlový efekt. V zrcadle by pták viděl sám sebe jak letí proti sobě, a jestli je tak blbej že by se chtěl srazit s jiným ptákem co letí proti němu tak nemá právo na život. Tomu se říká přirozený výběr, je potřeba se adaptovat na okolní prostředí, ale to vyřeší evoluce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Balde :

  acdlcia: boze :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia: no.. ja pracuju v mnohem nizsi budove, ktera ma taky relativne velka okna, navic neni cela sklenena, takze by to melo byt vicmin jasne, kde je prekazka. a muzu ti rict, ze tech ptaku je x rocne, co se zabijou napalenim to do te tabule v plne rychlosti. zvlastni je, ze jde vicmin o jedno a to same misto, asi je to nejak mate.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.