Stavební úpravy objektu, ul. Sadová 12

Vizualizace budoucí podoby stavebních úprav bývalé ubytovny na ulici Sadová v Ostravě.

Autor: Ing. arch. Tomáš Kozel / ti2 architekti

Stav před stavebními pracemi

Související články


Komentáře

 1. Vítek :

  Zajímavé, jak se zchátrala dělnická ubytovna změní v luxusní rezidenci. Jen nevím, zda opravdu nebo to bude nadále jen opravena levná stavba za cenu kvalitní stavby.

  Thumb up 1 Thumb down 11
 2. Riltr :

  To konkavni prohnuti korunni rimsy tam skutecne bude nebo jen nekomu ujela ruka?na te skladbe to totiz maji pravouhle a je to viditelne jen na jednom snimku,pokud by to bylo i v realu,za me rozhodne plusovy detail

  Thumb up 6 Thumb down 4
 3. Dan :

  Vítek: To ukaze cas. Ale investor by byl sam proti sobe. Nyni to je zbytecna skepse.

  Riltr: Podivejte se poradne, je to na vsech snimcich.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 4. Vítek :

  Dan: pokud to zůstane v jeho vlastnictví a bude to pronajímat tak také nevidím problém s kvalitou, kterou si určitě pohlídá. Pokud to však prodá po jednotkách tak dlouhodobě kvalita stavby není jeho problém.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Dan :

  Vítek: Z vaseho prvniho prispveku to ale pusobi tak, ze mluvite o fazi vystavby.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Vit :

  Nooo vypada to hezky. Ale hned opodal cca 50 metru je dum cca 30 romu. A za jiste nemale penize si klid v letnich mesicich neuziji. Nejsem rasista, ale ziju zde a vim o cem mluvim. Dum vedle hygienicke stanice je hlavne v lete peklo. Takze GL vsem lidem dobre vule :) a dycky Most!!!

  Thumb up 7 Thumb down 2
 7. Romana :

  Přesně tak, ve stejné budově jak je krajská hygiena bydlí horda velmi hlučných nepracujících romů, celý den si hrají na ulici, nebo sedí na zídce, jít na hygienu je jen pro otrlé, nechápu proč s tím město něco neudělá,je to ostuda. Klidné rezidenční bydlení to urřitě nebude !

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. Martina :

  Také bydlíme v této oblasti a už se děsíme teplého počasí, kdy se osazenstvo ubytovny přesídlí na ulici. Dokonce to řeší i Heimstaden, které zde patří dva výškáče. Lidé nechtějí platit vysoké nájmy a z okna se dívat na ten bordel, co mají kolem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Jan Zatloukal :

  Vítek:
  Dobrý den,
  bude se jednat jen o nájemní bydlení, a to ve vyšším standardu.
  Kvalitu provedení si určitě pohlídáme, jelikož budovu budeme provozovat v dlouhodobém horizontu.

  Sousední ubytovnu se snažíme aktivně řešit s městským obvodem i městem, uvidíme jak se to povede. Každopádně kvalita veřejného prostoru kolem je pro nás priorita a místní „ubytovna“ k ní rozhodně nepřispívá.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 10. David.Witosz :

  Jan Zatloukal: Zdravím.

  Jsem rád, že jste zde napsal. Vyjádřím se tedy za obvod, že jsme v kontaktu s investorem, podporujeme jeho záměr a v horizontů dnů má dojít ke schůzce s vlastníkem ubytovny a jednání v této problematice.

  Rád bych podotknul, že obvod zde nestojí sám, subjektů které mají zájem to řešit je vícero a tedy věřím, že se to pohne.

  Základem je však vlastník objektu s kterým jsou dnes spojené negativní vlivy. Jeho postoj je doslova alfa a omega.

  Přeji hezký den všem čtenářům.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 11. Crazym :

  David.Witosz: Jan Zatloukal: 👍

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.