Komentáře

  • Crazym 25.05.2026  ●  20:14

    🤣 Dneska může být novinářem každý co má do análu díru. Prý půjde k zemi 🤦‍♂️https://www.asb-portal.cz/architektura/byty/ohyzdny-skelet-pujde-k-zemi-v-centru-ostravy-vyroste-moderni-rezidencni-bydleni

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 8
  • Hrdý Ostravák 26.05.2026  ●  01:27

    Kdy má být hotovo,že jsem tak smělý?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tom 26.05.2026  ●  06:59

    @Crazym: Dotyčný si pravda nezjistil informace. Asi to ani neni novinář. Jen nechápu proč tolik generalizování o novinářích. Vy se v tom oboru tak dobre vyznáte? Nebo jen dojmy jako u voličů spd?

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 13

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.