Rozšíření IVC Ostrava-Jih

Integrované výjezdové centru V Ostravě-Nové Bělé čeká rozšíření.

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Neví někdo co se chystá u IVC v Zábřehu u Shopping Parku? Jak je ten starý výrobní/ skladovací areál tam, momentálně ve fázi demolice.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Malina :

  aldik: Je jenom otázka času, kdy se tam rozšíří prostor Shopping parku. Stejně jako na plochu stávajícího IVC, které se přestěhuje na nové místo.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. aldik :

  Malina: Zábřežské IVC se má stěhovat, nebo to je jen zbožné přání? :O :D Však tam má strategickou polohu, objekt je nový/ nebo relativně nově opravený (už netuším co tam bylo předtím).

  Dejte pokoj, nezdá se mi že jsou potřeba další krámy tady. Leda novou, větší IKEu, ta stávající věčně přeplněná. Daleko radši bych tam viděl parkovací dům pro přilehlé sídliště (investor: nejlépe město).

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. vojta :

  Beztak bludy.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. PC :

  aldik: No neřekl bych, že tam probíhá řízená demolice, ale spíš to rozkrádali spoluobčané. Teda v době kdy se za železo platilo slušně ve sběrnách. Teď je tam jenom bordel. K využití jsem zaznamenal pouze toto: https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/komercni/ostrava-zabreh-vyskovicka/3477481036 Takže s tím zatím žádný konkrétní plán není.

  Malina: Tady o rozšíření Shopping parku pochybuju, v plánu už je dlouho rozšíření v prostoru mezi komunikacemi, ale nemyslím, že z toho něco v dohledné době bude https://www.msstavby.cz/komunikace-avion-sever-5-14-02-2020/

  Za mě by bylo asi nejlepší, kdyby se tam přesunulo toto (nevím jestli už se na tom teď nějak pracuje): https://www.msstavby.cz/mestecko-bezpeci-07-06-2018/ a bylo spojené přímo s IVC. Ale to by museli vykoupit pozemky, takže taky nereálné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Malina :

  vojta: aldik: neříkám, že je to otázka jednoho nebo dvou roků, ale uvidíte, že k tomu jednou dojde. Ono už je i vytipované místo, kde by se IVC Zábřeh mohlo přestěhovat.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Richard :

  Mrkněte na tohle.. https://ostrava-vyskovicka.webnode.cz/

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.