Komentáře

 1. Tomas T. :

  Aha, uz zacali se zaklady…. mno tak jsem zvedav co do zimy stihnou postavit :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. mm :

  Myslím si, že dobrá zpráva. Už jsem měl obavu z toho, že tam zůstane na léta zase jen ďoura.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  kdo nebetonuje v mrazu, neni cech :o)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Summerboy :

  Já jsem se též bál, že se to dá na nějaký čas k ledu, ale super, že pokračují. Jinak nemáte nějaké informace o bytech, které se nabízejí na 28. října u mostu Miloše Sýkory? Všimnul jsem si, že se tam bydlí, že tam chodí hodně Korejců nebo Číňanů a i evropsky vyhlížejících nájemníků, ale i tak tam mají ještě dost volno. Kolik tam tak stojí byty? Jinak v přízemí je nová italská kavárna Café Trieste, kterou má Ital a chodí tam i taková lepší společnost a i cizinci, tak vřele doporučuju. Výborné kafe za 24 Kč!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: melo to i webove stranky, kde byly ceny prodeje, jak jsem se onehdy koukal, tak za hubicku to teda nebylo, spis ceny jak za novostavbu. ovsem ty byty jsou tam luxusni.. kazdopad ten prodej nevygooglim ani za nic, mozna presli radsi na pronajmy: http://goo.gl/CO4i3

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mm :

  Taková menší „pařížská ulice“ pěkné domy a luxusní byty, ještě ty obchody by to chtělo dole zvelebit a vyměnit sortiment. Otřesná je však zastávka naproti – tedy ten přístřešek a okolí. Možná je to jen můj dojem ,ale zdá se mi, že to centrum pomalu ožívá a dostává jakýsi šmrnc. Kavárny tomu určitě přispějí, ty se tady na několik let vytratily, takže jen dobrá zpráva a dík za skvělý tip.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Také se mi zdá, že centrum jde nějak nahoru, prostě ožívá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  no.. jako ta lokalita je jeste nic moc, jednak tam ta zastavarna dela svoje, stejne tak s hernopajzlem naproti, ten zbytek se da prezit. ale dokud tam bude tohle, tak z toho nikdy „kavarenska“ atmosfera nebude (mozna tak pro projizdejiciho). s tim vsim souvisi i stav zastavky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Pája :

  No, zastávárna je ještě v pohodě (asi proto, že jsem tam párkrát hodně výhodně nakoupil :)). Horší jsou ty hospody a EmDéčko.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: tak jsem to nasel a je to barak vedle (tzn tusim nad zastavarnou), takze ty luxusy jsem myslel spis taky (i to s tema cenama :)) http://www.slezskenemovitosti.cz/

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.